Корпорація «Heinz» на шляху до сталого виробництва

Share on Facebook

 

heinz_ketchup

Відома продовольча компанія «Heinz» узяла курс на сталий розвиток та істотне зменшення власних енергозатрат.


Для досягнення цієї мети «Heinz» почала співпрацю з англійською компанією «Carbon Trust», яка допомагає представникам бізнесу у Великій Британії істотно зменшити витрати на енергоресурси та наблизитися до мети країни – побудувати низьковуглецеву економіку. Разом вони розробили стратегію скорочення енерговитрат на заводах із виробництва бобів, супів та пасти, що розташовані у Великій Британії.


Згідно з пропозицією поліпшення виробництва виробничі об’єкти корпорації для отримання енергії нині збирають і переробляють відпрацьоване тепло, отримане після процесів повторного гідратування сухих бобів, тим самим скоротивши свої витрати.


У результаті за останні два роки компанія «Heinz» заощадила 13% щорічних енергетичних витрат.

Директор англійського відділення корпорації «Heinz», пан Нігел Діккі, пояснює: «Робота консультантів з компанії «Carbon Trust» надихає, змушує замислитися та спонукає бізнес інвестувати у проекти забезпечення енергоефективності та розвитку сталого виробництва».

Представники компанії «Carbon Trust» діляться власними враженнями: «Співпрацюючи з «Heinz», наш досвід підтверджує, що правильні виважені інвестиції у проекти зниження енергозатрат із часом отримають значні дивіденди у вигляді значного зменшення витрат компанії на енергоресурси та досягнення мети сталого виробництва».

 

www.ingredientsnetwork.com


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 01-02 (14)' 2011

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: