«Fujifilm» отримали органічний сертифікат

Share on Facebook

 

18 серпня 2011 р. компанія «Fujifilm» оголосила про вихід на органічний ринок текстильної промисловості. Британський сертифікаційний орган «Soil Association» провів сертифікацію понад 50 продуктів із серії «Sericol» за стандартами Global Organic Textile Standard (GOTS).


Fujifilm

Органічний сертифікат отримали чорнила серії «Texiscreen Aqua AJ» (для прямого друку на водній основі), «Texcharge TC» (для друку на темній тканині на водній основі) та «Pioneer Ultra YC» (для друку простих та складних відтінків з різними ефектами без вмісту фталатів та ПВХ).

Спеціаліст «Soil Association» Джорджина Томас наголошує: «Ми дуже раді, що «Fujifilm» стала першою компанією, яка запропонувала на ринок перевірену продукцію для органічної текстильної галузі. Сертифіковані чорнила відповідають суворим критеріям токсикології та біологічного розпаду речовин відповідно до стандарту GOTS, золотого стандарту органічної переробки текстильної продукції. Шукайте знак «Схвалено Soil Association» на упаковці продукції».

Директор з маркетингу «Fujifilm» Джон Харпер-Сміт, своєю чергою, відзначив: «Для нас велика честь отримати визнання поважного сертифікаційного органу, що демонструє прихильність нашої компанії до сталого розвитку. Ми дуже раді, що віднині маємо змогу запропонувати нашим клієнтам якісні органічні чорнила для друку на органічній тканині, які не мають обмежень на діапазон кольорів та ефектів».

Представник «Soil Association» та член робочої групи GOTS Франсіс Блейк прозвітував: «Близько 3 000 підприємств текстильної та швейної промисловості мають сертифікат GOTS. Тому нові якісні чорнила обов’язково знайдуть своїх клієнтів на ринку. Нині вже без сумніву зрозуміло, що випускати сучасний, якісний, модний текстиль абсолютно можливо, причому без шкоди суспільству та довкіллю».

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 10 (20)' 2011

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: