Малина допоможе боротися зі стресом

Share on Facebook

 

Малина — смачна ягода, яку полюбляють люди різного віку. Окрім приємного смаку, вона ще й володіє багатьма корисними властивостями.


малина

Сьогодні, як і багато років тому, малина широко застосовується для запобігання і лікування багатьох захворювань.

Цілющі властивості малини обумовлені безліччю корисних і необхідних організму речовин, вітамінів і елементів, які в ній містяться. У цій ягоді є залізо, мідь, калій, пектини, клітковина, дубильні речовини, органічні кислоти, вітаміни А, Е, С, РР, В1, В12, фолієва кислота. В її насінні міститься жирна олія і бета-ситостерин, що мають протисклеротичний ефект. У листі містяться флавоноїди й органічні кислоти.

Малина буде корисна при недокрів'ї та захворюваннях шлунково-кишкового тракту, атеросклерозі, хворобах нирок, гіпертонії.

Для поліпшення травлення малину корисно давати дітям. Настоєм листя добре також полоскати порожнину рота при ангінах, стоматитах, фарингітах.

Ще малина має кровоспинну і антитоксичну дію, поліпшує апетит, благотворно впливає на тонус і колір шкіри. Мідь, що міститься у цій ягоді, входить до складу більшості антидепресантів, а тому малина рекомендується людям, робота або життя пов’ язані зі стресами.

Після термічної обробки малина не втрачає свої корисні властивості. Тому варення з малини - це найкращий засіб при застудних захворюваннях.


Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: