Друга Національна Виставка "Еко-Відпочинок "2011"

Share on Facebook

 

Ось і закінчився перший день 2-ої Національної Виставки "Еко-Відпочинок "2011". Проте, хто ще не встиг відвідати її, не засмучуйтесь! У Вас ще є така нагода, адже виставка триватиме до обіду 22 травня. Поспішайте!

 
Еко-Відпочинок

На Виставці-фестивалі Еко-Відпочинок представено все розмаїття індустрії відпочинку та розваг. Виставка-фестиваль не тільки презентує курорти, природні та історико-культурні багатства, але й демонструє принади різних регіонів України, їхню базову інфраструктуру, поліпшення екології в цілому і якості кожного окремо взятого людського життя.В рамках виставок відбудеться традиційна виставка-ярмарок сільського туризму «Українське село запрошує» та захід «Іноземне село в Україні».Також в програмі: семінари, презентації, музичні фестивалі, виступи етно-колективів,фольклорних ансамблів, дегустації.

Як і минулого року, відвідувачі Виставки зможуть посмакувати та придбати безпосередньо у виробників найкращі сертифіковані органічні продукти ТМ Пан Еко: сиропи, соки, леквар, сухофрукти. Незабутньою для всіх стане смаження не лише органічних ковбасок, але й цілих свиней дивовижної породи «Монголиця» на вертелі на відкритому вогні. Не пропустіть!
Туроператори, туристичні агенції, власники готелів, апартаментів та ін. видів розміщення, власники event-агенцій, представники державних відомчих організацій та кінцевіспоживачі зможуть ознайомитися з широким спектром пропозицій, встановити новіконтакти, отримати інформаційні матеріали, наперед спланувати відпочинок.
В рамках виставки "Еко-Відпочинок-2011" 21 травня 2011 р. з 10.00 до 18.00 вперше в Україні Інформаційний центр «Зелене досьє» організовує святкування Дня Сонця.


У програмі: 

Сонячний караван за участі екомобілів та акторів;

Презентація сонячних технологій з України та Європи; 

Музика світу з сонячної України та Естонії: Гурти «PoliКарп», «Свята Ватра», а також запальні українські танці. 

Послухайте експертів, які знають усе про Сонце.14.00 – 16.00. 

Спеціальний гість, швейцарський «сонячний піонер» Луїс Палмер.

Кругосвітні подорожі на сонячному таксі та електромобілях – здійснення мрії.

Прагнення сучасної людини до здорового способу життя – тенденція сьогодення. Все більше людей починають приділяти увагу питанням підвищення якості свого життя – це і власна оселя, меблі, продукти здорового харчування, оздоровлення і відпочинок. У зв'язку з цим набуває популярності в нашій країні і за кордоном агро-екологічний та сільський зелений відпочинок. Він охоплює широкий спектр форм відпочинку: від відпочинку у сільській місцевості, на органічних господарствах, відпочинку у туристичних центрах і курортах, що розташовані у селищах і малих містах, до відпочинкуу сільських дворових господарствах. Крім того, такий спосіб відпочинку доступніший заціною, що в умовах економічної кризи набуває безперечної переваги.


Місце проведення всіх згаданих заходів: Національний комплекс "Експоцентр України"Україна, м. Київ, пр-т Глушкова, 1 (колишня ВДНГ)
http://www.autoexpo.ua/?part_id=323

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: