У Німеччині собаки сідають на органічну дієту

Share on Facebook

 

Люди неоднозначно посміхались, коли Стефані Фукс із Мюнхена відкрила свою незвичну м’ясну крамницю.


7

Проте мало-помалу ідея продуктового магазину для собак, що спеціалізується на високоякісних натуральних кормах на індивідуальне замовлення, прижилася та стала досить прибутковою.

Протягом багатьох років власниця магазину запитувала себе: «Що вони таке кладуть до собачих харчів, що вони так тхнуть?» Як наслідок, вона закінчила курс дієтології для собак та відкрила першу у світі м’ясну крамницю для собак. Нині у неї понад 100 клієнтів з усієї столиці Баварії.

Секретом успіху пані Фукс вважає те, що вона надзвичайно відповідально ставиться до своєї справи: м’ясо для крамниці купує лише у сертифікованих органічних виробників, самостійно перевіряючи умови вирощування та забою худоби, овочі та інші продукти обирає також лише органічні.

Маючи багаторічний досвід роботи з ветеринарами, Стефані знає, що 60-70% собак на сьогодні є хворими у результаті неякісного харчування. Аби попередити розвиток хвороб кісток та виникнення алергій, пані Фукс розробляє індивідуальну сиру дієту для кожної собаки. «Собаче меню містить м’ясо, фрукти, салати, овочі, жири, мінерали і трави», – коментує власниця крамниці.

Стефані Фукс не приховує, що її корм для собак – недешевий (65-175 євро на місяць на 1 собаку), проте він має низку беззаперечних переваг перед конвенційним сухим кормом чи консервами у банці, придбаними у звичайному магазині. «Собаки, які споживають мої органічні корми, стабілізують свою вагу, мають здорову та блискучу шерсть, їхня поведінка стає більш виваженою, – пояснює пані Фукс. – Окрім цього, власники собак ще і тішаться економією на ветеринарні послуги». От така історія… Як казав відомий герой Шварценегера у стрічці «Червона спека»: «Капіталізм…»

 

Цю та інші статті читайте на сторінках Всеукраїнського органік журналу "ORGANIC UA" 01-02 (22)' 2012

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: