Вчені США назвали сім продуктів, які рятують жінок від старості

Share on Facebook

 

Американські дієтологи назвали сім продуктів, які повинні вживати жінки, охочі уникнути найбільш поширених захворювань зрілого віку: остеопорозу, серцевих хвороб, раку грудей, а також зменшити неприємні відчуття, що виникають з настанням клімаксу.


Представляємо Вашій увазі список цих продуктів:

1. Помідори-шеррі, багаті лікопіном, знижують ризик захворювання раком грудей і раком шийки матки, а також серцевих хвороб.

2. Лляне насіння, що містить поліненасичені жирні кислоти омега-3 і входить до складу клітковини лігнін, знижує рівень холестерину ліпопротеїнів низької щільності (так званого "поганого" холестерину). Відповідно до клінічних випробувань, проведених експертами Mayo Clinic, 40 грамів цього продукту здатні позбавити жінок від "припливів", а також знизити ризик захворювання на рак грудей. Однак цей продукт не рекомендується вживати в період вагітності.

3. Капустяне листя містять цілий букет корисних речовин. Білок лютеїн допомагає зберігати гостроту зору, вітамін С зміцнює імунну систему, кальцій і вітамін К - сприяють зміцненню кісток, запобігаючи остеопороз та пов'язані з ним переломи.

4. Лосось, сьомга, горбуша - вживання в їжу цих риб сімейства лососевих допоможуть жінкам уникнути післяпологової депресії, зміцнити нервову систему і підвищити рівень естрогену, стрімко знижується після 40 років.

5. Журавлинний сік, багатий вітаміном С і антиоксидантами, крім загального зміцнення імунної системи допоможе також уникнути інфекції сечостатевих шляхів.

6. Грецький йогурт, виготовлений з овечого молока, багатий білком і з низьким вмістом цукру, знижує ризик захворювання на діабет, а також покращує тургор м'язової тканини і затримує процес старіння.

7. Волоські горіхи знижують ризик захворювання раком молочної залози і остеопорозом. Нові дослідження доводять, що 50 грамів горіхів в день стримують ріст ракових клітин в організмі, а також допомагають зберегти кістки міцними і здоровими.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: