Органічний закон: новини з КМ України

Share on Facebook

23 листопада 2016 р. Кабінет Міністрів України підтримав проект Закону «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», винесений на його розгляд Міністерством аграрної політики та продовольства України. Найближчим часом він буде направлений до Верховної Ради України.

 

KMU1

За словами Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового, зроблено наступний крок у рамках реалізації стратегії Мінагрополітики «3+5» та плану дій Уряду. В Україні є унікальний потенціал для виробництва органічної продукції, який використовується на сьогоднішній день лише на 10%.

Також, на переконання Міністра, Закон гарантуватиме споживачам впевненість у продуктах, маркованих як органічні, що позитивно впливатиме на захист операторів органічного ринку від недобросовісної конкуренції та забезпечить прозорі умови ведення господарської діяльності у сфері виробництва та обігу органічних продуктів.

Ініціаторами підготовки Законопроекту були провідні оператори органічного сектору держави, в т.ч. Федерація органічного руху України. Спільними зусиллями українських фахівців, документ став максимально наближеним до європейського органічного законодавства.

Голова Правління Федерації органічного руху України Євген Милованов висловив сподівання, що проходження проекту Закону «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції» через Комітет з аграрної політики та земельних відносин, інші комітети Верховної Ради та подальше його ухвалення ВР України будуть таким ж оперативними, продуктивними як і розгляд та проходження в КМ України.

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: