Organic 2016

Share on Facebook

8-11 червня 2016 р. на території Національного комплексу "Експоцентр України"  відбулася щорічна Спеціалізована виставка-ярмарок органічних продуктів і технологій "ORGANIC-2016", що пройшла у рамках Міжнародної виставки "АГРО-2016".

 

Krugl.stil-08.06.2016

Organic-2016_OFU8-11 червня 2016 р. на території Національного комплексу "Експоцентр України"  відбулася щорічна Спеціалізована виставка-ярмарок органічних продуктів і технологій "ORGANIC-2016", що пройшла у рамках Міжнародної виставки "АГРО-2016". Організаторами виставки виступили Федерація органічного руху України та Міністерство аграрної політики та продовольства України, за підтримки Швейцарської Конфедерації у рамках  Проекту «Розвиток органічного ринку в Україні», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія).

Цього року у виставці прийняли участь понад 30 сертифікованих органічних виробників з усіх куточків України. Значна частина з них – виробники, які нещодавно отримали сертифікацію свого виробництва за органічними стандартами та проявили бажання ознайомити аграрних фахівців і всіх пересічних споживачів з якісною продукцією власного виробництва. Тому як давні прихильники органіку, так і ті, хто вперше про органічні продукти дізнався, впродовж чотирьох днів мали чудову нагоду познайомитися у дружній обстановці з останніми досягненнями експонентів виставки, продегустувати та придбати уподобану продукцію.

Organic-2016_Organik_milk2Постійний учасник більшості органічних заходів, визнаний лідер у виробництві органічних молочних продуктів Товариство «Organic Milk» з Житомирської обл. частувало відвідувачів своїми свіжими сертифікованими органічними молочними продуктами, зокрема, йогуртами, сметаною, маслом, кефіром, ряжанкою, твердими сирами та ін. До речі, вся сировина для переробки на підприємство поступає безперебійно від партнерської компанії «Галекс Агро» також з Житомирщини.

Organic-2016_RudВарто зауважити, що це ж підприємство постачає органічну молочну сировину і дляЖитомирського маслозаводу,завдяки чому на виставці, як і минулого року, можна було придбати поки єдине в Україні органічне морозиво від ТМ «Рудь», неперевершений смак якого нагадував людям середнього та старшого віку смак «з дитинства», коли для виробництва морозива не використовувалися ні рослинні олії, ні штучні консерванти!

На стенді ТОВ «Угочанський Смак» із Закарпаття був представлений широкий вибір сертифікованих органічних ковбас, сала, інших м’ясних виробів. Згадані продукти під торговою маркою Пан Еко виробляються на Закарпатті з органічного м’яса місцево вирощених на вільному вигулі свиней породи Мангалиця, биків та телят Сірої угорської м’ясної породи. До речі, на радість зголоднілих відвідувачів неподалік професійний кухар Organic-2016_Ugoch_smak1Микола у казані готував виключно з органічних інгредієнтів легендарний угорський бо грач, від одного запаху якого приємно паморочилося у голові.

Добре відоме в Україні та поза її межами органічне підприємство «Агроекологія» з Полтавської області, засновником якого є двічі Герой Семен Антонець, своїм широким асортиментом круп’яних виробів, Organic-2016_Agroekologiaборошна притягували до свого стенду одного за іншим відвідувачів, які прагнули придбати саме цю чудову продукцію, яка все ще не представлена у київських супермаркетах.

Проте, при бажанні, у столичних торгівельних мережах і низці спеціалізованих магазинів зараз можна вже знайти доволі значну кількість органічних круп: різноманітних торгових марок, різної розфасовки та дизайну. Однак, при всій широті вибору, споживачі вже традиційно віддають перевагу сертифікованим органічним крупам, борошну та пластівцям, які виробляються теж на Полтавщині фірмою "Діамант Лтд" (ТМ Козуб продукт), продукція якого, звісно, була представлена на виставці ОРГАНІК-2016.Organic-2016_Diamant

Представники фермерського господарства «Тізеш» на чолі з самим Павлом Тізешем пригощали та успішно продавали широкий спектр сертифікованих органічних продуктів від торговою маркою Пан Еко. Це і повидло, і ягідні сиропи, і напої, і соки, і великий вибір меду із Закарпаття. Напередодні відкриття виставки, після прискіпливої професійної експертної оцінки, за результатами цьогорічногоOrganic-2016_Pan_Eko1Міжнародного дегустаційного конкурсу "BEST DRINK", сертифікований органічний сироп з ягід чорниці «Пан Еко» отримав Гран-Прі.

Як завжди, активну участь у роботі ORGANIC-2016 приймало ФГ «Перлина струмка» Валерія Петрова з Одещини, пропонуючи такі вироби з органічного винограду, що користувалися неабияким попитом відвідувачів.

Чистий яблучний сік, а також органічні мікси на кшталт яблучно-гарбузового, яблучно-бурякового та інших сокових сімішей від ФСГ «Золотий Пармен» з Чернігівщини привертали до себе увагу численних відвідувачів, адже на прямо на місці можна було як продегустувати цю органічнуOrganic-2016_Petrovпродукцію, так і придбати її у бег-ін-боксах.

Доволі великий асортимент різних добрив, стимуляторів росту, біопрепаратів для ґрунту та рослин, сертифікованих, як такі, що придатні для застосування в органічному виробництві, представляли відвідувачам виставки такі учасники:

Organic-2016_ParmenАгрофірма «Гермес» з Донеччини,

БТУ-Центр з Вінниччини,

НВ ТОВ «Сінта» (Миколаїв),

ТОВ «Торговий дім «Аква Віта»,ТОВ «Енергетична компанія Канон», ТОВ «Орій», ТОВ «Реаком центр», (Київ),

ФОП Конкін Т.М. (Черкаська обл.),

НДВП «Автономна родова садиба» (Житомирська обл.),

ПНВП «Біак» (Суми),

ТОВ «Грінсервіс Груп» (Харківська обл.).

 

Organic-2016_Rod.sadyba Organic-2016_Sinta Organic-2016_BTU_Center Organic-2016_Germes

Organic-2016_Aqua_Vita Organic-2016_Biak Organic-2016_Konkin Organic-2016_Amineon

Organic-2016_Ecoplant Organic-2016_Rokosan

 

Тепличний комплекс органічного землеробства ТМ «Терра» (Харківська обл.), ФОП Сабельнікова В.О. (Organic Villa, Черкаська обл.), Органічна садиба «Екородина» (Київська обл.) пропонували органічні овочі та ягоди, заряджаючи людей при спілкуванні своїм оптимізмом, а також притягуючи хто запашним ароматом порізаного огірка, а хто незабутнім смаком різних песто, приготованих за особливими рецептами!

Organic-2016_Terra Organic-2016_Ekorodyna Organic-2016_Sabelnikova

Organic-2016_UnimedТОВ «Юнімед» з Києва Organic-2016_Aliance_krasyпредставило широкий вибір органічних косметичних засобів від відомих світових виробників, сертифікованих за органічними стандартами.

У цьому ж сегменті працює і ПП «Альянс краси» (Київ), активні консультанти якого не давали залишатися байдужими учасникам та відвідувачам виставки та пропонували знайомитися з власними розробками компанії у косметично-парфумерній галузі та з сертифікованою органічною продукцією для побутової сфери.

ТМ «Хлібіо» та ТОВ «Кондитерська майстерня «Квартет» демонстрували власні досягнення у хлібопекарській галузі, представивши доволі широкий асортимент хлібо-булочних виробів, печива, тістечок тощо.

ПП «НВФ «Елітфіто» з Івано-Франківщини та ТОВ «Фірма «Каспер» з Одеси активно пропагували власну органічну олійну продукцію, а це вже відомі марки як на внутрішньому ринку, так і на зовнішньому.

Organic-2016_Elitfito Organic-2016_Kasper Organic-2016_Hlibio Organic-2016_BioPlanet

Organic-2016_Imex_TradeТОВ «Імекс Трейд» з КиєваOrganic-2016_Biologic.uaпрезентував на виставці імпортовані з Грузії та Італії органічні продукти, в т.ч. макарони, соки, напої та соуси. Ще одним імпортером, який репрезентував органічні продукти із Польщі, стала компанія «Вірта» з Львівщини, представивши широкий асортимент бакалійної продукції.

ТМ «Bologic.ua», що має на київському Подолі популярний органічний магазин, пропонувала відвідувачам та гостям Органік-2016 органічні продукти як від українських виробників, так і продукцію власного імпорту.

Зважаючи на зростаючий інтерес споживачів до органічних продуктів, вже традиційно, наступним великим заходом, де зберуться лише найкращі українські виробники органічної продукції, стане Восьмий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів, який проходитиме на Контрактовій площі у Києві 10 вересня 2016 р. в рамках чергового Органічного Тижня в Україні.

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: