Названо найкращий сік

Share on Facebook

Щороку у світі випиваються мільйони літрів різноманітних соків. При цьому, як стверджують фахівці, найбільш популярними серед вітчизняних соків є яблучний, виноградний та томатний.

 

710

І хоч виробляються вони на сотнях великих і малих підприємств та рекламуються і розповсюджуються під десятками торгових марок, у цьому далеко не кожен розбереться. Саме тому, з метою об’єктивного визначення  справжніх, чесних, найкращих соків і оголошення результатів досліджень професіоналам та пересіченим громадянам, організовуються дегустаційні конкурси.

На початку червня 2015 р. офіційно оголошено результати престижного Шостого Міжнародного дегустаційного конкурсу «BEST DRINK’ 2015»: в Україні визначено найкращі алкогольні, безалкогольні напої, води та соки, при цьому четвертий рік поспіль найвищі оцінки отримали українські виробники органічних соків і напоїв.

Сертифікований органічний томатний сік від Торгової марки «Пан Еко», виробником якого є ФГ «Тізеш» із Закарпаття (ексклюзивний дистриб’ютор — ТОВ «Украгрофін») авторитетною експертною комісією шляхом закритої дегустації за органолептичними показниками, було визнано гідним Гран-Прі у категорії "Соки". Цей сік надзвичайно вразив членів журі своєю бездоганною якістю та автентичністю.

Відзначений, так само як інші соки Пан Еко, виробляються у максимально екологічно безпечній частині Карпат з використанням методу прямого віджиму, без доливання води, з найкращих стиглих органічних помідорів, з додаванням найкращих органічних спецій, виключно у відповідності з вимогами органічних стандартів Євросоюзу. ORGANIC UA відмічає, що більше двох десятків видів соків та напоїв «Пан Еко», які реалізовуються переважно в найкращих спеціалізованих магазинах та відділах органічних продуктів супермаркетів, користуються постійним попитом у  найвимогливіших споживачів України. За версією Карпатського інформаційного агентства, у 2011 році бренд «Пан Еко» визнано найкращою Торговою маркою Закарпаття. Протягом 2009-2014 років Всеукраїнським конкурсом «Органік року», «Пан Еко» визнавалася найкращою торговою маркою сертифікованої органічної продукції в  Україні.

Міжнародний  дегустаційний конкурс «BEST DRINK» засновано Центром «АККО Інтернешнл», за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України з метою визначення та просування найкращого продукту індустрії напоїв та наповнення споживчого ринку України високоякісною продукцією.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: