Шалене Різдво: 10 незвичних розваг і традицій

Share on Facebook

 

Для більшості людей Різдво – це запашні віти ялинки, шурхотіння паперу від подарунків, вогники, теплі напої та смачнючі наїдки. Про значно менш спокійні традиції розповідає видання Time.

шалене різдво

"Моржі" англійського міста Брайтон щороку на Різдво влаштовують купання в крижаній воді. З теплого одягу на учасниках заходу Christmas Day dip може бути хіба що костюмчик Санта Клауса.

Сотні відчайдухів збираються для святкового запливу й у передмісті Дубліна, Сендікоув. Після занурення учасникам рекомендується сьорбнути бренді.

2Чоловіки з баварського високогірного селища Шьонау на честь Різдва вбираються в традиційні костюми, виходять надвір та від душі пуляють із ручних мортир.

3

Різдвяне змагання щороку проводить один із найстаріших клубів плавців Великої Британії. Організація, відома як Serps була заснована в 1864-му році. Збираючись на озері Серпентин у Лондоні, учасники здійснюють заплив на 100 ярдів (91 метр).

4

На півдні американського штату Луїзіана в канун Різдва розпалюється безліч багать. Як вірить місцева дітлашня, це для того, щоби Папа Ноель не заблукав і вчасно приніс їм подарунки.


5

Перед Різдвом в Італії проводиться фестиваль Єпіфанії, головною дієвою особою якого є відьма, La Befana. Зокрема цілий парад чаклунок, котрі вручають діткам дарунки, проходить вулицями міста Урбанія.

Марафони Санта Клаусів щороку відбуваються в різних куточках світу, зокрема в японському місті Кіото.

6

У канун Різдва на Кубі проходиться Parrandas – дуже гучний релігійний карнавал із барабанами, прикрашеними платформами та салютами. Ця традиція виникла 200 років тому, коли один місцевий священик відрядив хлопчаків-служок на вулиці, калатати по каструлях та сковорідках, щоби люди не проспали опівнічної меси.

7

Навколо альпійського селища Бішофсвізен на Різдво гасають "солом’яні дияволи" в страшних масках. Цю традицію місцеві мешканці зберегли ще з язичницьких часів.


Любителі "пляжного Різдва" цього дня люблять смажитися на пляжі Бонді, коло Сіднея, Австралія.

8

Фото AP, Reuters, з Flickr (by rob orchard, lovemardigras, Nicote)

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: