Нормальне травлення неможливе без води

Share on Facebook

 


У літню спеку їсти хочеться менше, а пити – навпаки, більше. Пийте на здоров’я та з користю для фігури.


травлення, вода

Американський лікар Фірейдон Батмангхелідж запропонував природний та незвичайно ефективний метод оздоровлення організму - просто випивати приблизно 2,5 л води на день, пише kosmonews.

Узагальнивши результати 20-річних клінічних та наукових досліджень, Батмангхелідж зробив висновок, що саме вода може допомогти людині подолати будь-які проблеми зі здоров’ям. У тому числі й позбутися зайвої ваги.

Людина на 80% складається із води. Це означає, що регулярне вживання чистої води у достатній кількості є потужним засобом балансування енергетичної системи організму. Нормальне травлення просто неможливе без води.

Програма «Лікування водою» за методом доктора Фірейдона Батмангхеліджа не пов’язана з суворими обмеженнями раціону харчування. Єдине, що потрібно, – це тамувати потяг до солодощів, поки селективні процеси в мозку не візьмуть ситуацію під контроль. Після цього ви станете автоматично уникати речей, які не йдуть на користь вашій фігурі.

Якщо коротко, то методика водолікування від доктора Батмангхеліджа полягає у необхідності вживання 2-3 літрів води на день. Після того, як випиваєте воду – дрібка солі на язик (у загальній кількості – півчайної ложки на день). Пити потрібно щоразу, як захочеться, навіть під час їжі. Існує думка, що вода, випита під час трапези, розбавляє шлунковий сік й сповільнює цим процес травлення їжі. Це міф! Вода не шкодить травленню, а от якщо організм зневоднений, тоді можуть виникати труднощі при засвоєнні їжі. Необхідно випивати мінімум дві склянки води вранці, щоби компенсувати її втрати під час сну, а також за півгодини до кожного прийому їжі. Так ви почуватиметеся ситими й уникатимете переїдання.

Як пояснює доктор Батмангхелідж, вода стимулює симпатичну нервову систему впродовж 1,5-2 годин. Адреналін, який виробляється при цьому, підвищує активність ферменту, що розщеплює жир.

Щоб запобігти появі спраги, воду потрібно приймати з регулярними інтервалами упродовж дня. Не забувайте пити воду перед та під час будь-яких занять, пов’язаних з фізичною активністю та виділенням поту.

Пити потрібно звичайну питну воду, оскільки чимало напоїв (чай, кава, кока-кола, трав’яні чаї) із-за свого хімічного складу мають сечогінний ефект. Це сприяє виведенню води з організму й посилює її дефіцит.

Протипоказань до прийому води немає. За однієї умови: об’єм випитої води потрібно збільшувати поступово, не переходити до 2-3 літрів одразу, а впродовж тижня-двох поступово збільшувати водоспоживання. При проблемах з нирками, тиском, серцево-судинною системою у перші дні можуть з’явитися набряки, але вода – найкраще сечогінне, й через 2-3 дні організм сам відрегулює «прихід-видаток».

Джерело
Відомості-UA.com

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: