Органічні яблука – пігулки для здоров'я!

Share on Facebook

органічні яблука, серцеві хвороби, органічні фрукти

Яблуко здавна – незмінний атрибут людського життя. Про цей фрукт складено багато легенд. Символічний образ яблука знайомий нам з біблійних переказів, народних казок, давньої міфології.

Історія цього фрукта починається з дикої яблуні родом із Середньої Азії: південного Казахстану, Киргизстану, Таджикистану та китайської провінції Синдзянь. Звідти пішли всі сучасні сорти яблунь.

Чому корисно споживати яблука?

Яблуко в народі вважають природною пігулкою ледь не від усіх хвороб. У разі болю в шлунку, отруєннях та інших розладах, з’ївши цей фрукт у печеному чи тертому вигляді, можна легко здолати недугу. А щодо яблучного вечірнього десерту, то про нього навіть прислів’я склали: «Яблуко на ніч – і до лікаря не ходи».

Яблука можна споживати цілий рік, навіть узимку. Найліпше смакують свіжі, але й після незначної термічної обробки вони зберігають свої поживні речовини. З фруктів можна готувати сік, повидло чи слабоалкогольний сидр. Особливо смачний і корисний – свіжовичавлений органічний сік. Він має особливі оздоровчо-лікувальні властивості: чудово тонізує весь організм, активізує діяльність нирок, запобігає утворенню в них каміння, ліквідує запальні явища в сечовому міхурі, втамовує спрагу; посилює опір організму простудним, інфекційним та іншим захворюванням; корисний для людей розумової праці. Яблучний сік можна пити без шкоди здоров'ю в досить великих кількостях – до літра на добу.

Хоч тривале зимове зберігання яблук призводить до втрати в цьому поживному продукті майже всіх вітамінів і корисних речовин, вихід, звичайно, є! Сушені фрукти – цінний і смачний продукт. Якісні, правильно приготовані, вони містять багатий і збалансований набір «живих», а не синтезованих, вітамінів та мікроелементів, тож і на організм впливають швидше, глибше й м’якше, ніж популярні аптечні пігулки.

Щороку в світі виробляють і з’їдають у середньому 43 млн. тонн яблук, й Україна тут не пасе задніх! Тож якщо ви ласі до яблук і прагнете дістати користь для свого організму, радимо обирати лише органічні фрукти та продукти їх переробки.

Зауважмо, що органічні яблука вирощують у природних умовах без застосування жодних хімічних добрив, захисних засобів для рослин, штучних стимуляторів росту, а у виробництві соку заборонено використовувати будь-які барвники, ароматизатори, консерванти та стабілізатори.

Конвенційні ж яблука лише на вигляд дуже привабливі, насправді ж смакові якості – низькі, не мають користі для організму, так як підлягають інтенсивному хімічному обробітку. Окрім токсичних речовин, велику небезпеку в конвенційних яблуках становлять пестициди (як наприклад карбендазим та альфаметрин), радіонукліди (найбільш небезпечні з них цезій та стронцій), а також важкі метали.

До речі, конвенційні яблука входять також і до списку «брудної десятки» харчових продуктів, які здатні накопичувати найбільшу кількість шкідливих речовин, зокрема небезпечних пестицидів, тривала дія яких на організм людини спричинює тяжкі онкологічні хвороби, безпліддя, неврологічні розлади на кшталт хвороби Паркінсона. Органічні ж яблука не містять пестицидів – і ви можете досхочу насолоджуватися цим фруктом та отримувати лише корисні для свого здоров’я речовини.

 

Що міститься в яблуках?

Вітамін А – необхідний для нормального обміну речовин, формування кісток, відновлення епітеліальних тканин. Це також сильний антиоксидант і засіб боротьби з інфекціями. Вітаміну A в яблуках на 50% більше, ніж в апельсинах.

Вітамін С (8-22%) – бере участь у синтезі колагену та проколагену, має протизапальну й протиалергенну дії. Регулює згортання крові, нормалізує проникність капілярів, підвищує стійкість до інфекцій. У деяких сортах яблук вітаміну С вдесятеро більше, ніж апельсинах.

Вітаміни групи В (0,02-0,8%) – потрібні організму для нормального функціонування нервової, серцево-судинної й травної систем.

Вітамін G – необхідний для нормального травлення та росту. Міститься в яблуках у більшій кількості, ніж у будь-якому іншому фрукті.

Залізо – корисний елемент для людей з проявами анемії.

Флавоноїди – зменшують ризик серцево-судинних захворювань та розвитку раку.

Клітковина – дуже корисна для нашого організму: знижує рівень шкідливого холестерину й запобігає запорам, а також сприяє схудненню.

Винна та яблучна кислоти (0,3-0,89%) – сприятливі для травлення та обміну речовин.

Пектин (0,27%) – корисний для серцево-судинної системи, знижує рівень шкідливого холестерину в крові й сприяє схудненню.

Дослідники виявили, що людині достатньо в день двох яблук або однієї склянки яблучного соку, аби на 16% знизити рівень холестерину, а стільки ж фруктів разом з невеликою цибулиною та чотирма чашками зеленого чаю на 32% зменшують ризик виникнення серцевого нападу.

 

Споживайте органічні яблука та будьте здорові!


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 01-02 (05)' 2010

Коментарі (1)
1П'ятниця, 19 листопада 2010, 12:28
Садівник
Я на своїх 10 сотках вирощую абсолютно органічні яблука .А чи є в Українї такі промислові сади , було б дуже цікаво відвідати такі господарства , повчитись та поділитись своїм досвідом .

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: