Найшкідливіші продукти для шлунка

Share on Facebook

 

У тибетській медицині з внутрішніх хвороб головними вважаються хвороби шлунка.Їх причинами є куріння, перебування у вогкості і на холоді, вживання несумісної їжі, надмірне переїдання. 


фаст-фуд

Половина шлунка повинна бути наповнена твердою їжею, чверть - рідкої і чверть - газами, тобто вільна від їжі. Після прийняття твердої їжі слід вживати питво.

Худощаві люди повинні вживати після їжі вино (або воду перед їжею), повні - після їжі воду з медом (на 1 склянку води 1 чайна ложка меду), інші повинні пити воду під час їжі.

При слабкому шлунку рекомендується їсти м'ясо і пити вино.

Слід пам'ятати, що несумісні молоко з рибою, молоко з плодами дерев, яйця з рибою, гороховий суп з цукром і молочними продуктами, курятина з кислим молоком. Не можна їсти кисле, запиваючи молоком, не можна на гірчичному маслі смажити гриби, не можна після топленого масла пити холодну воду.

Більшість хвороб шлунка - наслідок неперетравлення. Основна причина неперетравлення - регулярне переповнення. Якщо апетит хороший, органи чуття ясні, кал, сеча і гази відходять вільно, значить, і організм, і шлунок в порядку.
В даний час дуже мало з нас прислухаються до порад дієтологів і лікарів про смачну і здорову їжу. Ритм життя змушує закривати очі на те, що ми їмо, а прозріння настає часом пізно. Тому, в даній публікації буде представлена ​​четвірка найшкідливіших продуктів для нашого шлунка.

На першому місці їжа американських поліцейських - пампушки.

Вживаючи цей «кулінарний шедевр» на сніданок, ми підриваємо обмін речовин і запускаємо в організмі неправильний харчової цикл. Адже борошно вищого сорту, цукор і глазур, становлять 99% пончика, тому поживна цінність зведена практично до нуля.

Друге місце займає їжа студентів: супи швидкого приготування і різновиди вермішелі.

До того ж необхідно знати, що кожна порція супу або вермішелі з пакету додає близько 14 грамів жиру, більше половини з яких - насичений жир, що становить близько двох третин добової норми натрію. В помсту за низьку ціну, суп швидкого приготування змушує їх любителів платити здоров'ям.

Наступним в списку стоїть продукція фаст-фудів.

Вся продукція в ресторанах швидкого приготування дуже калорійна і жирна.Говорячи мовою цифр, смажена картопля фрі, потрапляючи на нашу тарілку після фритюрниці, містить близько 380 калорій і 20 грам жиру, що зовсім трохи поступається сьогоднішньому «лідеру».
Висновок дієтологів. Вживання фаст-фуду, крім набору зайвих грамів, загрожує підвищенням ризику серцево-судинних захворювань і цукрового діабету. Варто поміркувати, чи готові ви платити таку ціну за швидке харчування?

І замикає четвірку лідерів - звичайний майонез.

Пам'ятаєте, в одній ложці майонезу вмістилися 110 калорій і 12 грамів жиру, не кажучи вже про емульгаторах, стабілізаторах і смакових добавках. А де ж корисні речовини?

Здоров'я безпосередньо залежить від харчування. Ніколи не пізно внести в свій харчовий раціон корективи і стати здоровіше.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: