Фісташки допомагають підтримати вагу і захистити серце

Share on Facebook

 

Фісташки містять меншу кількість калорій, ніж вважалося раніше.


фісташки

Співробітники Служби сільськогосподарських досліджень Мінсільгоспу США встановили, що жири, які містяться в фісташках, не повністю засвоюються організмом. Результати подальших аналізів показали, що насправді фісташки є самими низькокалорійними горіхами з усіх, які вживаються в їжу людиною, пише EurekAlert. 

"Існуючі наукові дані показують, що горіхові масла погано всмоктуються через шлунково-кишковий тракт Наше дослідження підтверджує, що жири з фісташкових горіхів також не повністю перетравлюються або поглинаються, в результаті чого їх енергетична цінність виявляється дещо нижче, ніж передбачалося.", - Заявив провідний автор роботи, доктор Девід Бер. 

Таким чином, фісташки є найбільш оптимальну закуску для тих, хто переживає за власну вагу. 12-тижневе рандомізоване дослідження показало, що випробовувані, які вживають в їжу фісташки, легше справлялися з підтримкою постійної маси тіла, ніж їх колеги, які перекушували солоними крендельками, чіпсами та іншої нездоровою їжею. 

Крім того, доведено, що виборче засвоєння ліпідів, характерне для фісташок, сприятливо позначається на стані серцево-судинної системи організму. Також ці горіхи є хорошим джерелом клітковини і білка, значно випереджаючи за цим показником мигдаль, волоські горіхи і кешью. 

Як повідомляли ЮГА.ру, раніше було встановлено, що щоденне вживання 117 фісташок зменшує ризик розвитку раку легенів, а також захищає судини від руйнівної дії холестерину.


 http://www.yuga.ru

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: