4 продукти для жіночої краси

Share on Facebook

592

Чорниця. Вона багата клітковиною, вміст цукру в ній невеликий, а отже, ягоди некалорійні. Регулярне вживання чорниці благотворно позначається не тільки на гостроті зору, але і, за наслідками деяких досліджень, укріплює пам’ять. Заміните традиційний десерт, блюдечком чорниці, прикрашеною ложкою свіжих збитих сливок.

Вівсянка. Їжте більше вівсянки в сирому вигляді, наприклад, в «салатах краси», в різних кашах, у тому числі і в кашах швидкого приготування. Вівсянка – одне з кращих джерел янтарної кислоти, клітковини і білків.

Капуста. Цей невибагливий на вигляд овоч, такий популярний в наший країні, насправді є справжньою криницею клітковини, безліч корисних речовин і вітаміну С. Помимо цього, речовини містяться в капусті сприяють організму в боротьбі із страшним захворюванням — раком. У одній тарілці приготованої капусти, міститься біля 100мл цих могутніх антиканцерогенів.

Сардини. Консервовані сардини дешеві, легко доступні, їх не треба готувати. При цьому, найголовніший їх плюс – вони багаті дуже корисними для здоров‘я серця жирними кислотами Омега 3. Якщо Ви з’їсте і м'які рибні кісточки, то забезпечите свій організм білками і кальцієм.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: