Продукти, які не варто тримати в холодильнику

Share on Facebook

Недавно натрапила на перелік продуктів, які не можна зберігати в холодильнику, як не дивно, проте майже всі з даного переліку, так чи інакше були в мене в холодильнику свого часу.

575

- Мед, так як холод вбиває всі його корисні властивості.
– Овочі (картопля, морква, цибуля та томати) потрібно зберігати в плівці або пластиковій коробці , але ніяк не в холодильнику , де вони швидше зіпсуються.
– Дині та гарбузи від зберігання в холодильнику не стають кращими.
– Хліб. при охолодженні крохмаль у хлібо-булочних виробах змінить структуру, що зробить його жорсткіше, також хліб втратить вологу.
– Тропічні фрукти , при низьких температурах фрукти загнивають і виділяють шкідливі речовини. Краще зберігати цитрусові на полиці в шафі. Не люблять цього також гранати і хурма – Ці фрукти краще загорнути в кілька шарів паперу і зберігати в сухому місці при кімнатній температурі.
– Шоколад і цукерки . На їх поверхні при низькій температурі виступає конденсат , потім він висихає , а на поверхні залишаються дрібні кристалики цукру , можна сказати , шоколад “сивіє” . У такому вигляді його можна їсти , але він не такий смачний і красивий.
– Оливкова олія, в холоді вона застигне та змінить колір.
– Консерви, варення. Ці продукти харчування тільки займають простір, якого вічно не вистачає.

І як? В кого досі дані продукти в холодильнику?

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: