Плоди інжиру допоможуть вилікувати кашель

Share on Facebook

Питання профілактики та виявлення на ранніх стадіях онкологічних захворювань залишається актуальним.

569

Плоди інжиру здавна застосовують як засіб від кашлю, захворювань горла. М'якоть плодів має хорошу потогінну, жарознижувальну дію. В інжирі до того ж багато заліза. Його рекомендують людям, що страждають залізодефіцитною анемією, і дітям. І нарешті, цей просто дуже смачний фрукт можна вживати для боротьби з запорами і їх профілактики. Правда, діабетикам не варто захоплюватися - він занадто солодкий.

Щоб приготувати інжир з молоком від кашлю, візьми молоко жирністю не менше 3,2 % або домашнє. Чим більш жирним буде молоко, тим краще. Жир пом'якшить гортань. Інжир для даного рецепта підійде як сушений, так і свіжий. Однак сушений легше знайти в будь-який час року.

Налийте молоко в емальовану каструлю, нагрівайте його на повільному вогні. Плоди інжиру спочатку добре вимий, потім поклади в гаряче молоко (один плід на 1,5 склянки), доведи до кипіння. Вари 30 хвилин під закритою кришкою. У результаті приблизно 1/3 молока випарується, і ти отримаєш одну склянку засобу від кашлю.

Після цього каструлю вкутай газетою і накрий подушкою. Коли засіб повністю охолоне, виллєш його в скляну ємність, що щільно закривається капроновою кришкою.

Цей засіб використовують для дітей і дорослих. Максимальна концентрація корисних речовин в напої досягається через 2-3 години після того, як він повністю охолоне.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: