Продукти, якими можна наїстись

Share on Facebook

Сидячи на дієті, ми шукаємо продукти, які будуть мати обмаль калорій, але зможуть наситити.


560

Печена картопля
Картоплю демонізують несправедливо, насправді вона прекрасно втамовує голод. Дослідники провели оцінку "індексу насичення" 38 продуктів, зокрема коричневого рису та цільнозернового хліба. Учасники експерименту найвищі оцінки дали саме вареній картоплі. Вони помітили, що почувалися більш ситими та з'їли менше під час наступної трапези, за дві години після того, як поласували картоплею.

Яйця
Дослідження, проведене науковцями з Університету Сент-Луїса, показало, що люди, котрі снідають яйцями, протягом дня споживають на 330 калорій менше за тих, хто вранці їсть щось інше. Амінокислоти, які є в яйці, сприяють вивільненню гормонів, котрі пригнічують апетит.

Суп із квасолі
У супах багато води, тож вони займають більше місця у шлунку, не будучи дуже калорійними. Наприклад, у супі з квасолі міститься велика доза клітковини та резистентного крохмалю – хороших вуглеводів.

Грецький йогурт
Дослідники з Гарварду розглянули харчові звички 120 тисяч людей упродовж 20 років та дійшли висновку, що йогурт – це найкраща їжа для тих, хто хоче скинути зайві кіло. Ті, хто на день з'їдав по дві порції йогурту, з часом таки ставали стрункішими.

Яблука
У яблуках є пектин, котрий природно вповільнює процес перетравлення та дає відчуття ситості. Яблуко їсться довго, даючи мозкові більше часу на усвідомлення того, що тіло попоїло і вже не голодне.

Попкорн
Дивлячись кіно, можна спожити 90 калорій, з’ївши три стакани попкорну або лише чверть стакану картопляних чіпсів. Попкорн займає багато місця у шлунку і обманює організм, наче він з’їв справді багато.

Інжир
Інжир – це спасіння для ласунів, бо він достатньо солодкий, до того ж, містить багато клітковини (в одній ягоді інжиру 37 калорій та близько граму клітчатки). Інжир не провокує такого різкого підвищення рівня цукру в крові, як торт або печиво.

Вівсянка
Вівсяна каша, зварена на воді чи знежиреному молоці, густа і дуже повільно рухається травною системою – отже, після вівсянки голод повертається нескоро.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: