ОРГАНІЧНЕ ПТАХІВНИЦТВО: умови вирощування

Share on Facebook

В Україні курей вирощують, можна сказати, виключно завдяки конвенційним методам у величезних пташниках, у тісних клітках без доступу природного світла та можливості вільно пересуватись.

551

В Україні працює лише чотири господарства сімейного типу, які утримують сертифікованих органічних курей та займаються виробництвом органічних яєць та курятини. Кволий інтерес виробників до органічного птахівництва важко пояснити, адже вирощування курей органічними методами (на яйця чи на м’ясо) є відносно малозатратним і забезпечує швидке повернення інвестицій. Молоді кури починають відкладати яйця вже у 5 місяців, а півні можуть бути забиті на м’ясо вже у віці чотирьох місяців. «ORGANIС UA» пропонує розібратися в особливостях органічного птахівництва.

 

Чому органік?

Перш ніж ми вивчимо, що таке органічне птахівництво, та які особливості органічних курей та органічних яєць, давайте спробуємо розібратися в процесі розведення курей на промислових птахофабриках. Єдина мета пташників-гігантів полягає в тому, щоб отримати яйця та м’ясо за якомога дешевшою ціною. Як відомо, на таких птахофабриках на невеликих площах утримують кількатисячне поголів’я птахів спеціальних гібридних порід, орієнтованих на високий вихід м’яса чи яєць. Курей тримають десятками у невеликих тісних клітках без доступу природного світла та свіжого повітря. Птицю годують виключно зерном з високим вмістом жирів та гормонами росту, щоб викликати швидке наростання м’язової та жирової тканин, тому вже через 1,5-2 місяці їх відправляють на забій. У разі захворювання птахів лікують антибіотиками та хімічними ліками для швидкого одужання. Такі умови утримання не відповідають жодним санітарним та етичним нормам гуманного поводження з тваринами. На промислових фермах конвеєр працює виключно на задоволення фінансових потреб підприємства, не дбаючи ні про здоров’я споживачів, ні про добробут самих тварин.

 

ПАМ’ЯТКА СПОЖИВАЧУ

Зважаючи на високий попит з боку споживачів та мінімальну пропозицію з боку органічних виробників, в Україні зростають випадки фальсифікації органічних яєць та курятини від недобросовісних виробників, які видають свій товар за псевдоорганік.

Щоб убезпечити себе від підробки, шукайте на етикетці поряд з назвою «органічний продукт» логотип «євро-листок» (поширений знак маркування органічного виробництва у ЄС та багатьох інших країнах Європи), а також інформацію про орган органічної сертифікації (його назву та міжнародний код ідентифікації). Не забувайте вимагати у продавця копію виданого органом сертифікації сертифіката. Будьте свідомими, не дайте себе ошукати!

 

З чого почати?

Щоб можна було розпочати органічне розведення курей, необхідно насамперед подбати про органічних курчат. Щоб отримати органічну сертифікацію, курчата повинні мати виключно органічне походження. Найкраще шукати молодняк на місцевих органічних фермах, які зможуть гарантувати органічне походження та утримання своїх курчат, або придбати сертифіковані органічні яйця та побудувати власний інкубатор. Перш ніж купувати молодняк, відвідайте ферму особисто, щоб переконатись у належних умовах утримання курей та наявності органічного сертифіката.

 

Вирощування курчат

Малі курчата потребують особливих умов утримання – облаштоване місце для сну, постійне тепло, наявність свіжої прісної води та спеціальний органічний корм для молодняку. Цей корм містить всі важливі поживні речовини для раннього росту і розвитку. Органічних курчат можна годувати «стартовими» кормами лише перші 12 тижнів.

Починаючи з чотирьох-п’ятимісячного віку курчата вже повинні мати можливість вільно гуляти на свіжому повітрі, але вночі ще необхідно утримувати температуру приміщення не нижче 60 0С, доки їм не виповниться вісім тижнів.

 

Утримання курей

За органічними стандартами курей заборонено утримувати у малих клітках чи на обмеженій огородженій території. Територія пташника має бути достатньою, аби кури мали змогу вільно пересуватись цілий день та задовольняти свої природні потреби: бігати, пастись на траві, кублитись, полювати на комах тощо. Окрім стаціонарних облаштованих пташників, практика органічного птахівництва також дозволяє утримувати курей у пересувних курниках – трактор перевозить такий курник з території на територію, забезпечуючи птахів новим пасовищем та джерелом комах, черв’яків і жуків.

Окрім вільної території для прогулянок, кури повинні мати приміщення, де можна сховатись на ніч та в негоду. Курятник повинен бути просторим з великим холом, вистеленим соломою чи тирсою, а також мати окреме затишне приміщення ночівлі, гніздування та для відкладення яєць. Ще одна важлива умова – вентиляція й освітлення курника, щоб забезпечити відмінне здоров’я птахів. Кури мають дуже чутливі легені, тому повітря у курнику необхідно підтримувати чистим та свіжим.

Для організації ночівлі важливо збудувати просторе сідало на підвищенні, оскільки кури шукають високе і безпечне місце на ніч. Про температурний режим для дорослих курей можна не хвилюватись, адже пір’я слугує ізолятором і добре захищає птахів від холоду навіть узимку. Для курок-несучок варто потурбуватися про облаштування затишних гнізд – достатньо 1 гнізда на кожні 3 курки.

 

Органічні корми

На ринку є перші пропозиції з продажу вже готових сертифікованих органічних кормів, проте вони можуть бути занадто дорогими. Дешевше купувати сертифіковане органічне зерно та самостійно змішувати зернові суміші для годівлі. А ще краще та ефективніше вирощувати органічне зерно самостійно у власному господарстві, забезпечивши закритий цикл та прозорість свого виробництва.

Органічні корми для курей можуть варіювати залежно від породи птахів. Наприклад, корм для курей-несучок може містити вищий вміст протеїнів та кальцію для формування міцної шкарлупи яєць. Корм для бройлерів, яких відгодовують на м’ясо, може бути більш поживним для більш ефективного нарощування м’язової тканини. Крім того, у будь-якому випадку корми для птахів можна збагачувати природними вітамінами та мінералами.

На ринку пропонують уже готові органічні суміші з цілого зерна для годівлі птахів. Зазвичай такі суміші складаються з цілої пшениці, кукурудзи та вівса. Також часто додають у такі суміші насіння високопротеїнових культур (зокрема люцерну чи ламінарію, а також насіння льону та соняшнику).

Окрім зерна, у годівлі птахів необхідним є наявність таких твердих часток, як крупнозернистий пісок, гравій, ракушняк та вапняк, які є важливим елементом травлення тварин, оскільки вони не мають зубів. На вільному вигулі кури зазвичай знаходять самостійно необхідні їм камінці, але можна влаштувати додаткові годівниці з подрібненим гранітом та вапняком.

  

Лікування хвороб

Коли мова йде про захворювання курей, вирощених на органічних фермах, насамперед необхідно відзначити, що рівень захворюваності органічних курей нижчий, ніж у промисловому птахівництві. Органічне виробництво передусім орієнтоване на запобігання та попередження захворюваності, створюючи відповідні здорові умови для утримання тварин, ніж на лікування вже виявлених хвороб.

Основними причинами захворювань курей на птахофабриках є переповненість та неякісне й незбалансоване харчування. Органічне птахівництво виключає ці два фактори, до того ж піклуючись про дотримання належної санітарії, про регулювання звукового поля та про ротацію пасовищ для профілактики шкідників та збалансованого харчового режиму. Якщо ж усе-таки виникають хвороби, хворих птахів терміново ізолюють від групи та лікують гомеопатичними засобами, дозволеними стандартами. Але ніколи в органічному тваринництві не користуються антибіотиками.

 

 

ВИМОГИ ДО ОРГАНІЧНОГО ПТАХІВНИЦТВА

ü    Курчата мають походити з органічного господарства

ü    Корми повинні бути виключно сертифікованими й органічними

ü    Не допускається використання на корм тваринних субпродуктів

ü    Птахи повинні мати достатньо простору для пересування

ü    У курниках необхідно підтримувати належні санітарні норми

ü    Заборонено використання антибіотиків, стимуляторів росту, гормонів, ГМО

 

Вирощування курей та виробництво яєць за органічними методами передбачає, перш за все, вирощування птахів у здоровому, безпечному та комфортному середовищі. Здорові кури – щасливі птахи, які, своєю чергою, дають людині здорові яйця та м’ясо, які є частиною сталого способу життя.

 

ПЕРЕВАГИ ОРГАНІЧНОЇ КУРЯТИНИ ТА ЯЄЦЬ

 

ЗДОРОВ’Я 

Починаючи з 1970-х рр., різноманітні дослідження доводять, що органічне м’ясо птиці та яйця є більш здоровими для харчування, ніж продукція конвенційного птахівництва, де курей утримують у клітках без доступу до свіжого повітря та зелених пасовищ. Органічні кури, які знаходяться на природній здоровій дієті, бігають зеленими луками та полюють на комах, дають більш поживні та корисні для людини продукти харчування. Нещодавні дослідження Пенсильванського державного університету США довели, що яйця органічних курей мають вищий вміст жирних кислот Омега-3, а також вітамінів А та Е.

ü Менше жиру та холестерину

Лікарі всього світу рекомендують зменшити споживання насичених жирів та холестерину, аби зменшити ризик виникнення серцевих захворювань та інфаркту. Органічні яйця є альтернативою у харчуванні. У своїх численних дослідженнях учені доводять, що органічні яйця містять на третину менше холестерину та на чверть – насичених жирів (на відміну від звичайних яєць масового виробництва).

ü Більше вітаміну A

Вітамін А сприяє здоровому розвитку зубів, кісток, м’яких тканин, а також необхідний організму для підтримки гостроти зору. Вітамін А також має антиоксидантну дію, захищаючи клітини від ушкоджень. Дослідження показали, що органічні яйця містять до 67% більше вітаміну А, ніж конвенційні аналоги.

ü Більше вітаміну E

Вітамін Е діє як антиоксидант, захищаючи клітини організму від шкідливої дії навколишнього середовища, а також відповідає за здоров’я кровоносної системи і якість крові. Незалежні дослідження показують, що органічні яйця та курятина містять більше цього вітаміну. За результатами досліджень Пенсильванського університету (США) вміст вітаміну Е в органічних яйцях удвічі вищий.

ü Більше Омега-3 жирних кислот

Омега-3 жирні кислоти надзвичайно корисні для організму людини, але він їх не синтезує самостійно, тому необхідно збільшувати у раціоні продукти з високим вмістом цих кислот. Омега-3 позитивно впливають на роботу серця, зменшують рівень холестерину та тиск крові, знижують ризик виникнення діабету, інсульту, ревматоїдного артриту, раку та недоумства. Дослідження, проведені різними науковими установами, в один голос звітують про те, що органічні яйця, які несуть органічні кури, щоденно знаходячись на вільному вигулі, містять до 4 разів більше цих корисних Омега-3 кислот, ніж їхні конвенційні аналоги, знесені кволими курми, яких усе життя тримають у тісноті та задусі курячих «концтаборів».

 

ДОБРОБУТ ТВАРИН 

Органічне сільське господарство передусім дбає про забезпечення гуманних умов вирощування тварин, наближених до природного способу їхнього життя. Утримання птахів у клітках обмежує прояв птахами їхньої природної поведінки, зокрема самостійний пошук їжі, розправляння крил, копирсання у землі, купання у пилові тощо. Кури у штучних умовах є кволими, часто хворіють і мають проблеми з психікою. Тому у тваринництві застосовують так багато антибіотиків (80% світового виробництва) та вдаються до обрізання дзьобів, щоб уникнути навмисного поранення та вбивства один одного серед птахів.

 

КОРИСТЬ ДЛЯ ЕКОСИСТЕМИ

Органічне птахівництво має користь не лише для здоров’я людини, але й природного середовища. Птахи на вільному вигулі полюють на комах, жуків та інших шкідників, а також поїдають бур’яни, їх насіння та траву, тим самим здійснюючи природний контроль за розповсюдженням шкідників культурних рослин, а також одночасно удобрюючи ґрунт своїм послідом. Органічне сільське господарство таким чином підтримує тісний зв’язок тварин із землею, а людини з природою, невід’ємною частиною якої всі ми є.

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 03-05 (27)' 2013

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: