Бразильський горіх — рідкісний, та дуже корисний продукт

Share on Facebook

Бразильський горіх — один з найсмачніших, цінних і рідкісних продуктів. Бразильські горіхи заряджають енергією та бадьорістю, зменшують ризик появи багатьох захворювань.


521Бразильський горіх — плід південноамериканської рослини, однієї з найбільших дерев тропічного лісу річки Амазонка. Це дерево з незвичайними, схожими на кокос плодами, вперше було відкрито португальськими та іспанськими дослідниками в XVI столітті. 

На сьогодні користь бразильського горіха добре відома в усьому світі, і продовжує вивчатися та обговорюватися фахівцями. 

Бразильський горіх містить:


1. Білок (15%), клітковина, селен, магній, тіамін, фосфор. 

2. Мідь, що запобігає анемії й слабкості кісток — остеопорозу.  

3. Ніацин, вітаміни, А, Е, В1, мідь, цинк, калій, залізо, кальцій. 

4. Ядра горіхів багаті залізом, рибофлавіном, марганцем. 

5. Амінокислоти, що сприяють згортанню крові та антиоксиданти, необхідні для профілактики ракових і серцево-судинних захворювань. 

6. Більше 60% ненасичених жирів, що сприяють зниженню холестерину. 

7.100 г бразильських горіхів містять близько 656 калорій. 

Користь для здоров’я:


1. Нормалізує рівень цукру в крові. 

2. Зміцнює нервову систему та допомагає впоратися зі стресами. 

3. Вітамін B1, що міститься в ядрах, необхідний у процесах метаболізму клітин. 

4. Бразильський горіх — сильний жиророзчинний антиоксидант, відмінне джерело вітаміну E. 

5. Бразильський горіх — найбагатше природне джерело селену: 100 г бразильських горіхів містять близько 1917 мкг селену, що становить 2739% від рекомендованої добової дози. 

Селен справляє омолоджуючу дію на організм: саме брак селену в організмі призводить до передчасного старіння. Крім цього, селен важливий для антиоксидантного захисту організму: лише 1–2 бразильських горішка на добу допоможуть зміцнити імунну систему та запобігти цирозу печінки, хворобі коронарної артерії й раку. 

6. Ядра багаті білком і клітковиною. 

7. Бразильські горіхи — хороше джерело вітаміну Е. Вітамін Е — жиророзчинний антиоксидант, необхідний для збереження цілісності клітинних мембран слизових оболонок. Захищає шкіру від шкідливого впливу вільних радикалів кисню. 

Бразильський горіх — плід південноамериканського дерева з незвичайними, схожими на кокос плодами, вперше було відкрито португальськими та іспанськими дослідниками в XVI столітті. Фото: tutknow.ru
Бразильський горіх — плід південноамериканського дерева з незвичайними, схожими на кокос плодами, вперше було відкрито португальськими та іспанськими дослідниками в XVI столітті. Фото: tutknow.ru
8. Покращують обмін речовин, допомагають зняти втому. 

9. Мононенасичені жирні кислоти, що містяться в бразильських горіхах, знижують рівень «поганого холестерину» (ЛНП) і підвищують в крові рівень «хорошого холестерину» (ЛВП) . 

10. Не містять глютену. Підходять для людей, які мають харчову алергію на пшеницю. 

Однак слід пам’ятати, що надмірне вживання бразильських горіхів може призвести до отруєння селеном: нервових розладів, випадіння волосся, дерматиту, а для чутливих людей — алергії. Щоб уникнути цього, на день з’їдайте не більше 2–3 горіхів — для дорослого і не більше 1 — для дитини. 

Солоні, підсмажені або просто сирі бразильські горішки — вибирайте на свій смак. Також їх можна подрібнити і додати в салати, різні холодні страви або випічку. 

Крім цього, в косметології використовують лікувальне масло з плодів бразильського горіха. Така олія загоює рани та виразки, лікує шкірні запалення. 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: