Лікування липою застуди може спричинити ускладнення

Share on Facebook

На ринку корисних зборів справжній бум. Попит на трави збільшив їхню ринкову ціну.

485

Українські трави та ягоди почали користуватись величезним попитом у європейців. Зокрема, популярними стали карпатські та полтавські трав’яні збори.

Одна з найвідоміших українських фітотерапевтів і цілителів Наталія Земна розповіла про лікарські рослини, які найчастіше купують.

«Це синя волошка, яка лікує нирки, печінку і захворювання очей. Це липа – для того, аби лікуватися під час застуди, і щоб жінка була молодою. Це така рослина, яку в народі називають молодило або очіток пурпуровий. Цю рослину радимо чоловікам», — говорить Наталія Земна.

За її словами, Полтавщина та Карпати – найчистіші території України. Звідси цьогоріч і експортують лікарські рослини за кордон. Найбільше клієнтів з Європи.

«Приїздять і закупляють величезними кількостями сировину рослинного походження», — повідомила фітотерапевт. Купують українські трави і в Азії, де дуже широко користуються українською рецептурою.

Попит на трави збільшив і їхню ринкову ціну, каже цілителька. Це дає можливість українським бізнесменам заробити.

Найчастіше купують трави в аптеці пенсіонери та жінки середнього віку. Фітотерапевт Борис Скачко додає, що трави – це дійсно українська «споконвічна медицина», однак необхідно знати, в яких випадках їх можна використовувати.

«Питання в чому — багато речей, які до нас прийшли з давніх часів, їх треба переглядати. Наприклад, липа — це перший привід під час застуди для ускладнення. Усі європейські експерти давно це прорахували — потогінні блокують здатність нирок і не дають ниркам очищати кров. Більше того, знижують температуру, яка як антибіотик б'є будь-які бактерії і віруси. Ні в якому разі не треба знижувати температуру, а треба її супроводжувати. Малина так само. Це путівка до ускладнення. Хочете підняти імунітет — у нас є наш мед», — сказав експерт.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: