Садовий компост замість хімічних мінеральних добрив

Share on Facebook

 

Незамінним матеріалом для поліпшення структури, аерації, вологоємності ґрунту, а також мульчування є компост. Його виробництво власними руками не потребує особливих зусиль та грошових інвестицій. 

компост

Компост є природною альтернативою дорогим хімічним синтетичним добривам, більше того, він заощаджує дачнику сили, кошти і час на полив, прополювання та вивіз побутового сміття.

 

КОМПОСТУВАННЯ

Компостування – не лише можливість отримати цінне біологічне добриво, а й спосіб раціонально утилізувати побутові та садові відходи. Якщо скласти до купи кору, гілки дерев, скошену траву, листя... та все, що потрапить під руку в господарстві, залишивши все це на деякий час у затишному куточку, то в результаті все це перепріє та перетвориться на якісний компост, який стане чудовим добривом для будь-яких типів ґрунту.

Компост, як губка, відмінно вбирає вологу і добре пропускає повітря, покращуючи структуру верхніх шарів ґрунту. На сухих піщаних ґрунтах він збільшує вміст гумусу та здатність утримувати вологу й поживні речовини. На важких глинистих ґрунтах та чорноземах компост запобігає утворенню кірки та зменшує висихання поверхні.

З компостом ми вносимо в ґрунт багатий комплекс поживних речовин, поліпшуючи умови росту та розвитку рослин. Його використовують для живлення всіх культур, проте особливо ефективним він є на овочевих грядках у відкритому ґрунті або парниках і теплицях.

 

ПЕРЕВАГИ КОМПОСТУ

-  Є чудовим органічним добривом, багатим необхідними для здорового росту рослин мікроелементами.

-  Покращує структуру ґрунту, збільшує шар гумусу та допомагає утримувати вологу.

-  Використовується для мульчування, пригнічуючи ріст бур’янів та зберігаючи вологу навколо коренів рослин.

-  Приваблює птахів та дрібних комахоїдних тварин, які знищують шкідників.

-  Відпадає необхідність спалювати скошену траву, листя, папір, картон, отруюючи атмосферу.

-  Непотрібно купувати отруйні синтетичні добрива, які не входять до концепції органічного землеробства.

 

ВИРОБНИЦТВО КОМПОСТУ В КОРОЛІВСЬКОМУ БОТАНІЧНОМУ САДУ

Королівський ботанічний сад К’ю, що у Великій Британії, переробляє 99% власних садових відходів, використовуючи весь отриманий компост на своїх угіддях. Вражає також обсяг виробництва: щотижня до компостної купи закладається 20 т гною та 100 т садових відходів!

Подрібнені гілки, деревину, скошену траву та інші садові відходи змішують із кінським гноєм, який доставляється з королівських стаєнь, та зберігають у величезних компостних купах, які регулярно ворушать та зволожують відстояною дощовою водою. Процес повного приготування якісного добрива триває 10-12 тижнів. Ось такий постійний цикл економічного екологічного виробництва представлено увазі широкої публіки. Усі охочі мають змогу отримати детальні інструкції з виробництва компосту у власному саду.

До речі, у Великобританії садівників заохочують займатися виробництвом компосту на рівні місцевих рад. Тут можна зі значними знижками придбати все необхідне обладнання для створення компосту, а також отримати потрібну інформацію.

www.countrysideliving.net

 

ФАКТОРИ УСПІШНОГО КОМПОСТУВАННЯ

Повітря – необхідний фактор для розвитку аеробних бактерій, процеси розмноження та життєдіяльності яких викликає всередині купи інтенсивне тепло. Доступ повітря до купи можна забезпечити, піднявши її над землею чи систематично перевертаючи матеріал. Крім того, всередину купи можна помістити стебла соняшника, забезпечивши цим більший доступ повітря.

Волога. Якісний компост повинен нагадувати губку, змочену водою. Брак вологи сповільнює процес розкладання і не дозволяє відбуватися термічним процесам. Надлишок вологи витісняє повітря та вимиває поживні речовини. Перевіряйте вміст вологи, перевертаючи компоненти компосту.

Азот. Нестача азоту – основна причина слабкого нагрівання компосту і сповільненого процесу розкладання органічної речовини. Інтенсивне нагрівання компостної купи гарантує використання пташиного посліду, оскільки він містить найвищий рівень азоту порівняно з іншими видами гною.

Бактерії. Наявність різних груп бактерій є необхідною складовою процесу ферментації компостного матеріалу. Аби забезпечити їх присутність і прискорити приготування компосту, кожен шар органічного матеріалу варто укривати невеликою кількістю ґрунту, забезпечивши компостну купу необхідними бактеріями, грибами та актиноміцетами. Крім того, ґрунт поліпшує і структуру купи.

Розміри. Чим більша за розмірами компостна купа, тим легше вона нагріється до оптимальної температури у 60°С. Якщо сформувати купу менше мінімального розміру (1м3), вона може зігрітися, але малоймовірно, що температура підвищиться достатньо, щоб знищити насіння бур’янів та патогенних мікроорганізмів. Рекомендуємо закладати компостну купу розмірами 1,2х1,5 м і висотою 1,2 м.

 

ЯК УНИКНУТИ ПРОБЛЕМ ІЗ КОМПОСТУВАННЯМ

Якщо ви не помічаєте позитивних змін у компостній купі, можливо, необхідно збільшити частку певного компонента – азоту, води чи повітря. Якщо температура всередині купи занадто велика, можливо, вміст азоту перевищує норму, що також може бути причиною неприємного запаху. Додайте до компосту більше багатих на вуглець матеріалів (опалого листя, тирси, торфу, водоростей).

Щоб уникнути розповсюдження неприємних запахів, мух та інших комах навколо компостної купи при додаванні кухонних відходів, зробіть у купі глибокий отвір, помістіть туди відходи та прикрийте зверху соломою.

 

 

 

УВОДИМО до складу компосту

ЗАБОРОНЕНО в компостуванні

Господарські відходи

Сирі овочі та фрукти, чай та кава

М’ясні та рибні відходи

Залишки готових страв

Кістки

Подрібнена деревина, попіл

Послід домашніх тварин

Перепрілий гній жуйних тварин

Мертві тварини

Свіжий гній (у повільні купи)

 

Подрібнений натуральний папір

 

Подрібнені натуральні тканини

 

Садові відходи

Тонке гілля дерев та кущів

Сухе листя поточного періоду

Кора, тирса, коріння

Залишки вічнозелених рослин

Перепріле опале листя

Бур’яни багаторічні та у фазі цвітіння

Молоді бур’яни

Уражені хворобами та шкідниками рослини

Морські чи річкові водорості

Комахи-шкідники, їхні яйця та личинки

Скошена трава, сіно, солома

Відходи після застосування пестицидів

www.countrysideliving.net 

 

УСПІХ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ

Компост закладають на поверхні ґрунту, а не в ямі. Найкраще розмістити майданчик з компостною купою в тіні на рівній ділянці, захищеній від вітру. Щоб компост не заливало водою під час дощів, ділянку доречніше обрати на пагорбі, або самостійно його спорудити. З боків слід викопати канавки для відводу води нижче рівня компостної купи. Якщо ґрунт на ділянці піщаний, то в місці під компост бажано зняти верхній шар ґрунту, укласти шар глини, в результаті чого буде попереджено проникнення рідини з компосту вглиб ґрунту. Для успішного процесу об’єм компостної купи повинен бути не менше 1 м3 (1х1х1).

Щоб отримати якісний компост, органічні матеріали закладають шарами за певними правилами. Для забезпечення дренажу та доступу повітря на низ купи укладають шар з грубого матеріалу: дрібних гілок, тирси, соломи, сіна. Всі інші матеріали викладають шарами близько 10 см, чергуючи тверді, м’які, мокрі та сухі. Наприклад, на шар овочевих чи фруктових відходів викладіть шар паперу, далі шар скошеної трави та бур’янів, потім шар перепрілого листя тощо. Поверх кожного шару можна додати шар ґрунту чи перепрілого гною, що прискорить процес приготування. Можна також використовувати пташиний послід чи рослини, багаті на азот: конюшину, кропиву, кульбабу, деревій, живокіст.

Час від часу слід ворушити вміст купи, забезпечуючи доступ повітря. Коли суха погода, у разі потреби варто підтримувати необхідну вологість компосту за допомогою поливу. При цьому уникайте застою води в компостній купі та ніколи не ущільнюйте вміст купи – це порушить процес розкладання. Доцільно накривати компост зверху дерев’яною кришкою, поліетиленом чи будь-чим іншим для збереження правильного рівня вологи та підтримки тепла. Ідеальна температура для виробництва якісного компосту – +55°С.

Приготування компосту зазвичай триває 6-12 міс. Закладати компост можна у будь-який час, крім зими. Якщо ви все зробили правильно, то через кілька місяців вміст компостної купи повинен мати коричневий колір та свіжий, солодкуватий запах землі – ознаки того, що ваш компост готовий для використання в саду. Якщо ви заповнювали систему поступово, то починати вибирати готовий компост варто знизу. Шари, що розташовані більш високо, таким чином просуватимуться вниз, звільняючи місце вгорі для нового матеріалу.

 

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ ГОТОВИЙ КОМПОСТ

Перед використанням дозрілий компост слід просіяти через дротяну сітку, видаляючи непотрібні, а іноді й небезпечні предмети (скло, шкаралупу горіхів, шишки, камінчики, шматки дерева, металу, пластику). Частини компосту, що не розклалися повністю, можна використовувати для закладання нової компостної купи.

Компост як добриво застосовують не так, як іншу органіку. Його не прикопують, а розсипають на поверхні ґрунту і загрібають граблями, паралельно розпушуючи його. На 1 сотку землі вносять близько 40 кг компосту, або 5-8 відер. Найголовніше – такого добрива ніколи не буває багато: навіть занадто велика його кількість не шкодить рослинам.

При посіві огірків у канавки глибиною 10-20 см насипають компост, перемішують з ґрунтом і сіють насіння огірків. Висаджуючи розсаду капусти чи помідорів, додавайте компост у лунки. Як мульчу компост можна розкласти навколо стовбурів плодових дерев та кущів у саду.

 

Цю та інші статті читайте на сторінках Всеукраїнського органік журналу "ORGANIC UA" 10 (20)' 2011

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: