10 продуктів, які не можна їсти на голодний шлунок

Share on Facebook

 

Голодна людина не надто вибаглива до їжі, тому в хід йде зазвичай все, що під рукою. Однак, деяку їжу на голодний шлунок їсти не рекомендується. Яку? Перед вами 10 представників такого суперечливого способу перекусити.

 

Банани
Через високий вміст магнію, вживання бананів на голодний шлунок може призвести до порушення магнієво-кальцієвого балансу в організмі людини. Це загрожує виникненням серцево-судинних захворювань.

Апельсини
Ваш шлунок може переповнитися газами і кислотою.

Холодні напої
Вони подразнюють шлунок і кишківник. В результаті можуть порушитися ферментативні реакції, провокуючи появу певних хвороб. У жінок може відбутися збій менструального циклу

Глід
Високий вміст органічної, винної та лимонної кислот у глоді сприяє виробленню шлункового соку. У результаті шлунок наповнюється газами і кислотою.

Йогурт
При вживанні на голодний шлунок йогурт втрачає значну частину своїх корисних властивостей. Його рекомендується вживати через 2 години після їжі або перед сном. У цьому випадку він дійсно допомагає травленню.

Солодка картопля
Дубильна кислота та пектин сприяють виділенню шлункового соку, внаслідок чого людина відчуває сильний дискомфорт.

Хурма
Хурма містить велику кількість пектину та дубильної кислоти, які в ході взаємодії з шлунковим соком перетворюються в гелеподібну речовину. В результаті можливе утворення шлункового каменю.

Помідори
Для них характерні ті ж побічні ефекти, що і для хурми.

Цукор
Цукор дуже легко засвоюється. Коли цукор потрапляє в порожній шлунок, людський організм не може виділяти достатню кількість інсуліну для підтримки його нормального рівня в крові. Це загрожує виникненням хвороб очей. Більш того, цукор — це кислотоутворююча їжа, здатна порушити кислотно-лужний баланс.

Часник
Алліцин, що міститься в ньому, подразнює стінки шлунка та кишківника. Це загрожує виникненням гастроспазма.

Навіть якщо ви дуже зголодніли, не поспішайте їсти що попало. Пам'ятайте про те, що не вся їжа придатна для вживання на голодний шлунок.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: