Три причини використовувати мед замість цукру

Share on Facebook

 

Зараз, коли мед свіжого врожаю буквально заполонив ринки, саме час для того, щоб запасти його на зиму та забезпечити собі смачну і здорову альтернативу звичайному цукру. І є як мінімум три причини, щоб зробити це, не відкладаючи.

 

477

1. Калорійність. На перший погляд, цукор — більш виграшний варіант: в столовій ложці цукру міститься 46 калорій, а в столовій ложці натурального меду — цілих 64 калорії. Але факт у тому, що мед набагато солодший від цукру, тому ми використовуємо його в меншій кількості, ніж цукор. В результаті, денна сума калорій виходить набагато меншою.

2. Глікемічний індекс. Це показник того, як їжа впливає на рівень цукру в крові. Високий глікемічний індекс продуктів, які знаходяться в постійному вживанні, загрожує виникненням цукрового діабету, проблемам з вагою та серцево — судинною системою. Чим нижчий цей індекс, тим повільніше організм поглинає цукор, відповідно, така їжа здоровіша. Глікемічний індекс цукру — 70 одиниць, меду — в середньому 49 одиниць.

3. Склад. У цукрі практично немає корисних поживних речовин. Його називають «порожніми калоріями». Мед має фантастично багатий вітамінно -мінеральний склад. І якщо вживати його правильно, то він здатний надати організму всі необхідні для життя та здоров'я речовини.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: