Сонячні абрикоси: і нерви, як канати, і м’язи, немов сталь

Share on Facebook

 

Абрикоса – солодкий і ароматний фрукт. За формою нагадує сонце, володіючи його силою й енергією. Плоди абрикоси привертають увагу не лише своїм виглядом і смаком, але і поживністю.

 

474

Цінність абрикоси зумовлена високим вмістом у ній біологічно активних речовин, необхідних для здоров’я організму. Не відмовляйте собі у задоволенні в літні місяці, не забуваючи про такі ж корисні, смачні сушені та консервовані абрикоси протягом року.

 

Історична довідка

Батьківщиною абрикосового дерева вважають райони Тянь-Шаню у Середній Азії, де мешкали древні таджики ще задовго до нової ери. Для них плоди абрикосових дерев були головним джерелом цукру, тому впродовж багатьох століть шляхом селекції виводилися все нові сорти цієї культури. У горах Тянь-Шаню і нині можна зустріти цілі ліси дикої абрикоси, сповнені в час цвітіння п’янким ароматом.

Із Середньої Азії араби перенесли абрикосу в Малу Азію, Іран і на Кавказ. На початку нової ери з Вірменії війська Олександра Македонського привезли «вірменське яблуко» у Рим та Грецію. У середньовіччя абрикоса з’явилася і в інших європейських країнах. До нас вона потрапила з Голландії близько трьох століть тому, а окремі різновиди – зовсім нещодавно (на початку двадцятого століття). Багато тому причин, а найперша – неохоче передавали секрети абрикоси ті, хто знав її властивості й мав у своєму розпорядженні чародійні дерева. Які тільки шляхи не доводилося пройти, щоб розкрити всі таємниці ягоди-сонця і передати їх людям.

 

Енергетична цінність

Калорійність – 38,3 ккал

Білки – 0,9 г

Жири – 0,1 г

Вуглеводи – 9,0 г

Вода – 86,2 г

Клітковина – 2,1 г

 

Вітаміни

Вітамін A – 1,6 мг

Вітамін B1 – 0,03 мг

Вітамін B2 – 0,06 мг

Вітамін B3 – 0,3 мг

Вітамін B6 – 0,05 мг

Вітамін B9 – 3,0 мкг

Вітамін C – 10,0 мг

Вітамін E – 0,9 мг

Вітамін H – 0,3 мкг

Вітамін PP – 0,7 мг

Бета-каротин – 1,6 мг

 

Макроелементи

Сірка – 6 мг

Хлор – 1 мг

Фосфор – 26 мг

Калій – 305 мг

Натрій – 3 мг

Магній – 8 мг

Кальцій – 28 мг

 

Мікроелементи

Стронцій – 500 мкг

Титан – 200 мкг

Нікель – 30 мкг

Алюміній – 364 мкг

Кобальт – 2 мкг

Кремній – 5 мг

Ванадій – 20 мкг

Бор – 1050 мкг

Молібден – 7 мкг

Фтор – 11 мкг

Хром – 1 мкг

Марганець – 0,22 мг

Мідь – 170 мкг

Йод – 1 мкг

Цинк – 0,082 мг

Залізо – 0,7 мг

 

ЦІКАВО!

Усі сорти абрикоси дуже різняться за вмістом тих чи інших вітамінів та мінеральних речовин. Одні містять дуже мало вітаміну С, інші – 60-70 мг, чого не зустрінеш в інших кісточкових культурах. Подібна картина і з вітаміном групи РР: вірменські абрикоси містять 20-90 мг вітаміну Р, тоді як узбецькі – 65-450 мг.

 

АБРИКОСИ

ü   мають загальнозміцнювальну дію,

ü   виводять шлаки з організму,

ü   покращують процеси кровотворення і роботу серця,

ü   сприяють виведенню з організму холестерину,

ü   поліпшують травлення та діяльність підшлункової залози,

ü   нормалізують кислотність шлункового соку,

ü   поліпшують роботу печінки та жовчного міхура,

ü   діють як ніжний проносний засіб при млявій роботі кишечника,

ü   сприяють відходженню мокротиння при сухому кашлі та бронхіті,

ü   підвищують розумову працездатність і покращують пам’ять,

ü   мінімізують вплив вільних радикалів на організм.

 

ПОВЕРТАЮТЬ ЯСНІСТЬ РОЗУМУ

Плоди абрикос багаті на фосфор, магній і кальцій, яких потребує організм для активної роботи мозку та нервово-м’язового апарату. Крім того, вони містять дуже багато цукру – «палива» для мозку. Тому в напружених ситуаціях кілька плодів допоможуть прояснити думки.

 

ПОКРАЩУЮТЬ КРОВОТВОРЕННЯ

Встановлено, що 100 г абрикос впливають на кровотворення подібно до того, як 40 мг заліза або 250 г печінки, що і визначає лікувальну цінність плодів. Щоденне споживання абрикос може збільшити виробництво гемоглобіну в організмі. Свіжі абрикоси, курагу та урюк рекомендують хворим на анемію, а також вагітним жінкам і жінкам з ускладненнями менструального циклу.

 

ЗАХИЩАЮТЬ СЕРЦЕ

Абрикоси містять багато солей калію: у свіжих плодах – 305 мг, у сушених – до 1 717 мг. 50-100 г кураги на добу – відмінна підтримка серцю. Призначають курагу й урюк при порушеннях ритму серцевих скорочень, серцевій недостатності, хронічній ішемічній хворобі серця, недостатності кровообігу, при стенокардії та після перенесеного гострого інфаркту міокарда. Після прийому плодів абрикоси регулюється серцевий ритм, менше турбують болі в ділянці серця і задишка, зменшуються набряки нижніх кінцівок, які виникли внаслідок серцевої недостатності.

 

ЗБЕРІГАЮТЬ ГОСТРОТУ ЗОРУ

Велика кількість вітаміну А в абрикосах (особливо в сухофруктах) має важливе значення для підтримки або поліпшення зору: цей фрукт є гарним антиоксидантом, який сприяє очищенню організму від вільних радикалів, що ушкоджують клітини і тканини, обмежуючи приплив крові до очей. Нестача цього вітаміну викликає виникнення «курячої сліпоти», катаракти і дегенерації жовтої плями, що є основною причиною втрати зору в похилому віці. Обирайте насичено-помаранчеві плоди – яскраве забарвлення є індикатором високої концентрації вітаміну А. Крім того, він просто необхідний дітям, оскільки бере участь у процесах росту.

 

ВИВОДЯТЬ ОТРУТУ З ОРГАНІЗМУ

Абрикоси щедро багаті пектинами – харчовими волокнами, які абсорбують і утримують воду, тим самим м’яко чистять кишечник і виводять з нього шлаки. Діють як м’який проносний засіб і є ефективними в лікуванні закрепів. До того ж пектини здатні легко з’єднуватися з важкими металами і таким чином виводять їх з організму людини. Тому ці фрукти корисні всім, хто захоплюється смаженою, жирною, копченою їжею, а також продуктами тривалого зберігання.

 

ЗМІЦНЮЮТЬ СУДИНИ

Завдяки флавоноїдам і вітаміну С абрикоси зміцнюють судини. Особливо це корисно тим, хто страждає дистонією і має схильність до утворення синяків. Корисні абрикоси і при атеросклерозі судин серця, мозку і судин нижніх кінцівок. Спільне використання абрикос з такими антисклеротичними лікарськими рослинами, як барвінок, астрагал, діоскорея, надає виражену антисклеротичну дію.

 

ПОКРАЩУЮТЬ ТРАВЛЕННЯ

Абрикоси допомагають травленню, оскільки мають лужну реакцію в травній системі, нормалізуючи кислотність шлунку. При шлункових захворюваннях слід готувати відвар з абрикос: він діє як пом’якшувальний засіб при запаленні слизових оболонок шлунково-кишкового тракту й ефективно діє при колітах, особливо якщо хвороба супроводжується метеоризмом і дисбактеріозом.

 

ЗМІЦНЮЮТЬ ОРГАНІЗМ

У дітей і дорослих абрикоси зменшують явища гіповітамінозу. Корисні плоди рекомендують ослабленим хворим, що перенесли різні важкі захворювання, інфекції, операції. Абрикосовий сік та сиропи містять багато солей кальцію і заліза, тому вони дуже корисні маленьким дітям, вагітним жінкам і літнім людям, оскільки засвоюються організмом легше, ніж плоди. Всього лише 150 г соку задовольняють добову потребу людини в каротині. Шукайте у магазинах органічної продукції сертифіковані органічні товари – повидло, соки та сироп з абрикос ТМ «Пан Еко»!

  

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ!

Недоцільно призначати абрикоси для лікування і профілактики гіпо- та авітамінозу провітаміну А, хворим зі зниженою функцією щитоподібної залози та хворобами печінки, оскільки в цих випадках каротин не засвоюється. Хворим на діабет та ожиріння свіжі й сушені абрикоси слід вживати обмежено внаслідок високого вмісту цукру.

 

УЗИМКУ – СУШЕНІ АБРИКОСИ

Сушені абрикоси зберігаються досить тривалий час, не втрачаючи при цьому своїх корисних властивостей. За існуючими стандартами сушені абрикоси поділяють на такі види: урюк – сушені абрикоси з кісточкою; курага – висушені половинки абрикос без кісточки; кайса – цілі абрикоси з вичавленою кісточкою.

У сушеному вигляді абрикоса практично не втрачає своїх цінних властивостей: мінеральних речовин (зокрема калію, магнію, кальцію, заліза і фосфору) в куразі значно більше, ніж у свіжих абрикосах. Багато в куразі органічних кислот і пектинів, що ефективно виводять з організму людини важкі метали і радіонукліди.

Сухофрукти добре регулюють роботу шлунково-кишкового тракту, а головне – є незамінним джерелом калію в зимовий час і дуже корисні при серцево-судинних захворюваннях та гіпертонії. Дієтичні властивості кураги обумовлені, головним чином, значною перевагою солей калію над солями натрію.

Завдяки високому вмісту калію і заліза сухі абрикоси є необхідними в харчовому раціоні вагітних жінок, людей із захворюваннями серцево-судинної системи, хворих на анемію та інші недуги, які супроводжуються розвитком дефіциту калію. Їх рекомендують онкологічним хворим, коли необхідне харчування, що містить обмежену кількість натрію та підвищений рівень калію, а також сприяє випорожненню шлунка.

 

ЦІКАВО!

Обирайте найкращі сухофрукти – великі, чисті, середньої жорсткості і пружності. Яскравий, соковитий помаранчевий колір приваблює око, але часто він з’являється внаслідок застосування спеціальних хімікатів при обробці сировини для поліпшення товарного вигляду. Натуральними є бліді сухофрукти з легким сіруватим відтінком. Якщо технологія переробки або зберігання була порушена, курага стає жорсткою, з’являється винний присмак. Від такого продукту краще відмовитися.

 

ВИКОРИСТАННЯ У ГОСПОДАРСТВІ

Плоди абрикоси використовуються як дієтичний продукт у свіжому, сушеному і маринованому вигляді. У кондитерському виробництві особливо цінуються плоди з високим вмістом пектинових речовин, без яких складно отримати такі популярні ласощі, як джем, повидло, мармелад, пастилу, желе або смачну начинку для цукерок. З насіння абрикос готують жирну абрикосову олію, близьку за складом і властивостями до мигдальної та персикової. Шкаралупу кісточок переробляють на активоване вугілля.

Обирайте лише вирощені власноруч або органічні абрикоси та продукти з них. ТМ «Пан Еко» пропонує ласунчикам скуштувати сертифіковані органічні продукти – сироп, сік та леквар з абрикос, вирощених у екологічно чистих районах Закарпаття і приготовані за традиційними народними рецептами.


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 07-08 (18)' 2011

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: