Сливовий сік омолоджує організм

Share on Facebook

 

За словами дієтологів, сливовий сік містить величезну кількість різних поживних речовин, які допомагають організму продовжити молодість.

 

469

Слива давно заслужила славу лікарської рослини, так як її плоди мають лікувальні властивості, а сливовий сік допомагає при багатьох захворюваннях. Склад сливи - це «коктейль» із харчових волокон, фруктози, вітамінів А, В, С, Е, РР, бета-каротину, кальцію, магнію, калію, заліза, йоду, цинку та інших важливих мікроелементів.

Для роботи серцево-судинної системи сливовий сік просто необхідний. Завдяки високому вмісту вітаміну Р і речовин Р-вітамінної дії, які не руйнуються навіть після переробки плодів, слива сприяє зниженню кров'яного тиску і зміцненню судин. Калій у плодах  бере участь у передачі нервових імпульсів, у скороченні м'язів, а також у підтримці роботи серця і кислотно-лужного балансу в організмі.

Любителям сливового соку навряд чи загрожує атеросклероз, так як цей напій знижує рівень поганого холестерину. Також він здатний виводити з організму зайву рідину, що є гарною профілактикою набряків.

Сливова дієта - хороший спосіб очистити кров і зміцнити печінку. Завдяки вмісту пектину, який є найсильнішим абсорбентом, сливовий сік очищає організм від токсинів і шлаків. А за рахунок вмісту антиоксидантів його п'ють, щоб уповільнити процеси старіння і розвиток пухлин. Слива легко перетравлюється, а її сік вважається ефективним засобом при захворюваннях кишечника.

Медики радять з обережністю приймати сливовий сік  людям, які страждають від ревматизму або цукрового діабету.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: