П‘ять корисних продуктів для здоров’я зубів

Share on Facebook

 

Стан наших зубів є найбільш достовірним критерієм, за яким можна визначити загальний стан здоров‘я людини. І це дійсно так — наша дієта та наш спосіб життя відбиваються на зубній емалі.

 

зубна емаль

Чи то куріння, вживання надмірної кількості смаженої або жирної їжі, яи пристрасть до кави — все це певною мірою залишається на нашій зубній емалі.

Разом з тим, мало хто знає, які продукти є кращим засобом для захисту зубів. Американські вчені вирішили виправити це упущення, склавши список з п’яти найкращих продуктів, які оберігають наші зуби від руйнування.

Полуниця

Ці ягоди містять цілий набір мікроелементів, здатних відбілювати зуби, в тому числі й яблучну кислоту. Здавна ця ягода вважалася кращим засобом профілактики зубних хвороб будь-якого роду. Для цих цілей полуниця використовувалася і в західній, і східній медицині, в рівній мірі, що зустрічається досить рідко.

Молочні продукти

У свою чергу, споживання молочних продуктів на регулярній основі також вважається одним з ключових чинників здоров‘я зубної емалі. Широко відомо, що молоко містить кальцій — головний будівельний матеріал кісток і зубів. Але мало хто знає, що такого роду продукти, крім усього іншого, містять козеін і гідроксиапатит, відповідно білок і мінерал, що оберігають наші зуби від хвороб і руйнування.

Жувальна гумка без цукру

Звичайнісінька жувальна гумка без цукру дуже важлива для здоров’я зубів, оскільки її споживання сприяє виробленню слини — природного природного очищувача зубної емалі. Також багато сортів жуйок містять ксиліт — розчин на основі спирту, який дуже ефективно знищує шкідливі бактерії в порожнині рота.

Вода

Дивно, але це один з найважливіших елементів здоров‘я зубів. Тільки це має бути саме чиста прозора вода — не чай, не кава, ні будь-який інший підфарбований напій. Згідно низки досліджень зневоднення організму приблизно в два рази підвищує ймовірність розвитку захворювань порожнини рота, а також схильність зубів до карієсу.

Листові овочі

У процесі їх пережовування на зубах залишаються мікроскопічні залишки таких овочів, які діють подібно ксиліту — вельми ефективно знищують бактерії. Вони також сприяють кращому засвоєнню кальцію, в результаті чого ви можете підтримувати здоров’я кісток і зубів, споживаючи при цьому навіть меншу кількість молочних продуктів.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: