Вишневий сік допоможе краще спати

Share on Facebook

 

Середньовічні знахарі використовували сік ягід вишні для лікування сечокам'яної хвороби та захворювань сечовивідних шляхів, лихоманки і нервових розладів.

 

Високий вміст фолієвої кислоти і заліза робить його корисним засобом при недокрів'ї - про це знали ще цілителі Стародавньої Греції. Згідно з новим дослідженням британських вчених, споживання вишневого концентрату ще й значно покращує якість і тривалість сну.

Розлад сну, яке характеризується недостатньою тривалістю або незадовільною якістю сну, або поєднанням цих явищ, протягом значного періоду часу - це все ознаки безсоння.
Терпкий сік з вишні Монморансі здатний значно збільшити рівень мелатоніну в організмі. Мелатонін - основний гормон епіфіза, який регулює добові ритми і приймається в таблетках для полегшення засипання, з метою коригування «внутрішнього годинника» при тривалих подорожах. Вчені виявили, що люди, які споживали терпкий вишневий сік, не тільки довше спали, але також покращився і якість їхнього сну.
Дослідники заявили, що отримані результати можуть мати помітні переваги для людей, які страждають різними фазами безсоння або їх робота, стиль життя пов'язані з частими перельотами і зміною часових поясів.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: