Вчені назвали продукт для серця № 1

Share on Facebook

 

Видання Journal of Human Hypertension повідомляє, що норвезькі вчені досліджували вплив ківі та деяких інших антиоксидантних продуктів на людський організм (зокрема, на організм курців) і дійшли кількох цікавих висновків.

 

446

Якщо коротко, то систематичне вживання ківі (тричі на день) значно знижує артеріальний тиск у курців-чоловіків, а також служить відмінним профілактичним засобом від серцево-судинних захворювань.

У дослідженні, яке провели норвежці, брали участь більше ста огрядних чоловіків у віці від 45 до 75 років, які активно палять. Під час вступного періоду з дієти цих людей були начисто виключені ківі, горіхи, гранати, помідори, ягоди, чай і кава. Потім всіх розділили на три групи під промовистими назвами: «Ківі», «Антиоксиданти» і «Контрольна група». Учасники «Ківі» з'їдали по ті самі три ківі на день.

Учасники другої групи харчувалися різноманітними антиоксидантними продуктами, серед яких був і сік чорниці, і соняшникове насіння, і брюссельська капуста. Меню у представників третьої групи залишилося без змін.

В кінці експерименту всім було виміряно артеріальний тиск систоли. Виявилося, що у пожирачів ківі він знизився від вихідного рівня на 10 мм рт ст. (діастолічний — на 9 мм рт.ст.), в порівнянні з збільшенням на 2 мм рт.ст. у представників контрольної групи, і порівняно зі на 2 мм рт.ст. у тих, хто харчувався антиоксидантними продуктами. Таким чином ківі підтвердило свою значимість «серцево-судинного» живильного засобу, користь від якого перевершує навіть «авторитетні», в цьому сенсі, продукти раціону.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: