Білі овочі так само корисні, як і кольорові

Share on Facebook

 

Найчастіше дієтологи радять вибирати яскраві різнокольорові овочі та фрукти, оскільки вважають їх найбільш поживними і корисними.

 

440Однак, дослідники з Університету Пердью довели, що картопля та овочі білого кольору теж є важливими для збалансованого раціону.
Як зазначає професор Конні Уівер, людина, в цілому, споживає мало овочів. Овочі білого кольору знайомі людям і відрізняються низькою ціною, що робить їх досить доступними. Тепер, коли вченим вдалося довести їх поживність, дієтологи радять активно включати їх у раціон. Зокрема, мова йде про поповнення дефіциту клітковини, калію і магнію. Фахівці рекомендують споживати картоплю, цвітну капусту, цибулю, гриби, ріпу і кольрабі.

За словами експертів, поживність білих овочів можна зберегти при правильній обробці. Якщо раніше картопля, що подається, головним чином, у вигляді картоплі-фрі, асоціювалася виключно з калорійними і шкідливими продуктами, то тепер все змінилося. Результати дослідження були опубліковані в журналі Advances in Nutrition.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: