Морська капуста допоможе відновити сили

Share on Facebook

 

Якщо ви дотримуєтеся здорового способу життя, морська капуста незамінна. Збагативши раціон цією корисною водорістю, ви забезпечите себе практично всіма життєво необхідними мінералами і вітаміни. Та й у плані дієтичного харчування та очищення організму кращого помічника, ніж морська капуста, не знайти.

 

426

Справа в тому, що склад ламінарії унікальний: амінокислоти, альгінати, поліненасичені жирні кислоти, вітаміни (А, С, D, B1, B2, B3, B6, B12, E, R, PP), макро-і мікроелементи (К, Na , Ca, Mg, I, Cl, S, Si). У порівнянні зі звичайною капустою у морській вдвічі більше фосфору, в 11 разів  – магнію, в 16 –  заліза, у 40 разів –  натрію.

Якщо хоча б раз на тиждень вживати в їжу морську капусту, то отримаєте місячний запас вітамінів.

За вмістом вітаміну С ламінарія, виявляється, не поступається лимонам та апельсинам. Її профілактична доза невелика – досить з'їдати в день 300 г у вареному, маринованому і тушкованому вигляді (або по дві чайні ложки сухої водорості).

Сучасні дослідження показали, що як суха, так і відварна ламінарія перешкоджає розвитку склерозу судин. І це не тільки завдяки йоду. До складу диво-капусти входять "борці" з холестерином –  стерини. Вони дозволяють зберігати молодість надовго.

Вчені також довели, що при тривалому вживанні в їжу морської капусти значно поліпшуються показники крові (вона перешкоджає підвищенню згортання і утворення тромбів).

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: