Березовий сік допоможе здолати авітаміноз

Share on Facebook

 

На думку багатьох лікарів, саме березовий сік є найкращим напоєм для вагітних, адже він дарує корисні речовини обом організмам.

 

березовий сік

Березовий сік – це природний еліксир здоров’я та молодості, один з найкращих засобів для поліпшення обміну речовин. Він багатий необхідними для організму амінокислотами, цукрами, органічними кислотами, ферментами, солями кальцію, магнію, заліза та мікроелементами. Багатство складу березового соку сприяє його лікувальним властивостям, яких годі й перелічити. Зокрема його використовують як загальнозміцнювальний засіб, проти хвороб нирок, печінки, шлунково-кишкового тракту, шкіри, застосовують, коли порушено обмін речовин, а також в косметології, – розповідає Галина Коваль, доцент кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ.

На думку багатьох лікарів, саме березовий сік є найліпшим напоєм для вагітних, адже він дарує корисні речовини обом організмам. А з огляду на дані останніх наукових досліджень, березовий сік має виражену імуномодулюючу дію, зокрема сприяти виділенню противірусних білків організмом людини (діє як індуктор інтерферону), таким чином підвищуючи опірність організму до інфекції. Медичні дослідження продемонстрували, що вживання хоча б одної склянки березового соку на день впродовж кількох тижнів допоможе справитися з весняним авітамінозом, втомлюваністю та депресією.

Однак не варто забувати, що березовий сік протипоказаний людям з алергією на пилок берези і не всі люди знають, на які саме алергени у них алергія, тому особам з алергією на пилок рослин слід розпочинати вживання березового соку з невеликих кількостей. Також важливим є те, що максимальну цінність березовий сік має безпосередньо після збору. Для тривалого зберігання корисно консервувати березовий сік, настояний на сухофруктах та додаючи лимон.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: