Час їсти волоські горіхи

Share on Facebook

 

Горіхи - цінний харчовий продукт, корисний для здоров’я. Якраз зараз його плоди достигають і звільняються від потемнілої верхньої оболонки.

 

волоські горіхи

Волоський горіх містить безліч мікроелементів (наприклад, залізо, мідь, кобальт), антиоксиданти, ненасичені жирні кислоти, білок, більше 20 незамінних амінокислот, а також вітаміни групи В, вітаміни C, PP.

Завдяки цьому набору  ядра волоського горіха можна сміливо вважати продуктом, щодня необхідним людині для підтримання здоров'я.  Їх можна використовувати в приготуванні соусів і салатів, зробити складовою частиною бутербродів і супів.

Досить з'їдати в день п'ять ядер волоських горіхів. Якщо їсти більше, то через надлишок цього харчового продукту може наступити збій роботи шлунково-кишкового тракту (запор, спазми, здуття).

Крім цінних харчових компонентів, волоські горіхи, а також листя дерева, що володіють протизапальними, ранозагоювальними, цукрознижувальними та іншими властивостями.

Правда, горіхи не можна вживати в їжу при захворюваннях кишечника - ентеритах і колітах. А препарати з листя горіха протипоказані при підвищеному згортанні крові.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: