Зелений чай замінить антидепресанти

Share on Facebook

 
Зелений чай прийшов до нас зі Сходу. Його вважають еліксиром здоров’я та довголіття. З покоління в покоління жителі Сходу передають секрети чайної церемонії та знання про властивості цього напою.


102

У сучасному світі всі, хто прагне зберегти здоров’я та покращити самопочуття, віддають перевагу саме зеленому чаю, і це невипадково. Цей шляхетний напій має унікальні властивості: тонізує, перемагає втому, виводить токсини, а також сприяє накопиченню в організмі корисних речовин.
Як усе починалося

Одного разу в далекому 2737 році до н. е. китайський імператор Шень Нун, прогулюючись садом, знайшов у своєму келиху з водою кілька сухих листочків. Він хотів викинути їх і налити свіжої води, однак його здивував золотистий колір рідини і приємний незнайомий аромат. Коли ж імператор спробував настій, відчув прилив сил і відмінний настрій. Він одразу наказав знайти чудодійну рослину і культивувати її на своїх плантаціях. З тих пір імператор почав використовувати листя чаю як ліки для поліпшення самопочуття і відновлення сил, а на знак особливої поваги дарував його як найдорожчий подарунок своїм підданим.Звичайно, в давні часи це був дещо інший напій, ніж ми звикли вживати нині. У різні епохи існували різні методи збору і приготування чаю, але все ж його цілющі властивості не втратили свою силу і дотепер.
У чому особливість органічного чаю?

Органічні сорти чаю вирощують без застосування хімічно синтезованих пестицидів та мінеральних добрив. Ґрунт удобрюється природнім органічним компостом та шаром мульчі, який утримує вологу та постачає у ґрунт додаткові корисні речовини.Органічний спосіб виробництва забезпечує наявність на ринку органічного чаю преміум якості. Характеризуючись поліпшеними смаковими якостями, органічні сорти чаю також позитивно впливають на здоров’я людини завдяки високому вмісту таких корисних речовин, як поліфеноли та катехін. Це – антиоксиданти, які мають особливі переваги для здоров’я людини. Численні дослідження доводять, що у зеленому органічному чаї ці компоненти містяться у значно більшій кількості, ніж у конвенційному. Саме антиоксиданти знижують ризик виникнення хвороб серця, ракових захворювань, панкреатиту і простатиту.Найбільшою перевагою зеленого чаю є вміст поліфенолів – багатого джерела антиоксидантів. Саме ці корисні речовини і називають «еліксиром життя». Активність антиоксидантів у зеленому чаї набагато вища, ніж у більшості овочів та фруктів.
Як працюють антиоксиданти?

Антиоксиданти захищають клітини від природнього процесу, так званого «оксидативного стресу». Хоча кисень надзвичайно важливий для життя, процес окислення провокує виникнення вільних радикалів, які руйнують клітини. Цей руйнівний фізіологічний процес послаблює імунну систему та є причиною старіння. Саме антиоксиданти допомагають вашому організму очиститися від шкідливих вільних радикалів.Доведено, що зменшення рівня антиоксидантів у організмі пропорційно збільшує ризик виникнення онкологічних захворювань, серцевих нападів та багатьох інших хвороб. Сенсацією стало те, що антиоксиданти у зеленому чаї допомагають у боротьбі з катарактою – однією з причин сліпоти у всьому світі.
Чому органік?

Розуміючи наслідки використання шкідливих хімічних пестицидів та мінеральних добрив, людство повільно повертається до природних шляхів обробітку та удобрення ґрунту. У результаті продукція має повний та багатий смак і аромат, а разом з тим і незліченні переваги для здоров’я.
Особливості пакування

Пакування для органічного чаю виготовляється, як правило, з натуральних високоякісних матеріалів: природного джгутового волокна, високоякісного паперу та утилізованого картону.
Спосіб використання

Нагрійте воду до кипіння (95оС). Покладіть у склянку 1 ложку зеленого органічного чаю, залийте окропом та накрийте кришкою. Дайте настоятися кілька хвилин на пару. Процідіть напій та додайте меду та лимону за смаком. Споживайте так часто, як того вимагає ваш організм. В ідеалі – 8-10 чашок зеленого чаю щодня сприятливо вплине на здоров’я та самопочуття.В Україні вже є вибір органічних чаїв, зокрема ТМ «Natur Boutique» з В’єтнаму, ТМ «AtZ Organic» з Китаю та Індії.Почніть свій день зі склянки корисного зеленого чаю та з кожним ковтком відчуйте неперевершений смак природи і потік енергії у кожній клітині вашого організму!


103


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 03 (15)' 2011

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: