Авокадова олія захищає від вільних радикалів

Share on Facebook

 
Авокадова олія має омолоджуючий ефект, а також допомагає боротися з раком і хворобами серцево-судинної системи, стверджують мексиканські дослідники.

98Вчені провели експеримент, в ході якого додали олійку авокадо в дріжджі (одноклітинні гриби). Виявилося, що олія дозволила клітинам вижити навіть при впливі величезних доз заліза, яке провокує вироблення великої кількості вільних радикалів.

На думку дослідників, секрет криється в здатності авокадо нейтралізувати небезпечні молекули кисню - вільні радикали. Молекули запускають ланцюгову реакцію, що призводить до руйнування клітинних оболонок, протеїнів і навіть ДНК. В принципі, ці молекули є нормальними «відходами» в тілі, але їх накопичення, спровоковане курінням, радіацією, забрудненням, може сильно підірвати здоров'я.

Експерти стверджують, що унікальність авокадо в тому, що воно може «добратися» до радикалів в мітохондріях (що постачають клітину енергією). Якщо радикали вражають мітохондрії, припиняється вироблення енергії і клітина в підсумку вмирає.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: