Висококалорійний продукт допомагає худнути

Share on Facebook

 
Для багатьох тих, хто намагається схуднути, головне — домовитися зі своїм апетитом, щоб контролювати раціон. І допоможе їм у цьому порція чудового продукту, який містить цілих 645 калорій на 100 г.

65

Вчені з університету Пердью (США) провели дослідження, в ході якого одні з учасників з'їдали на сніданок, крім усього іншого, жменю мигдаля, а інші обходилися без цього. У результаті ті, хто їв мигдаль, довше залишалися ситими і без проблем чекали наступного прийому їжі, не відчуваючи потреби перекусити чимось калорійним.

Як пояснюють вчені, за рахунок невеликого «перебору» калорій за сніданком (а калорійність мигдалю дійсно дуже висока!) їм вдавалося істотно «заощадити» на калоріях протягом дня.

Дослідники стверджують, що вся справа в глікемічному індексі: продукти, що мають високий глікемічний індекс (солодощі, здобна випічка і т.д.), викликають стрибок цукру в крові, сильний викид інсуліну та, як наслідок, — підвищення апетиту. А у мигдалю глікемічний індекс дуже низький, і тому горіхи насичують дуже надійно та надовго.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: