Зелений чай зміцнює судини і зуби

Share on Facebook

 
Зелений чай значно корисніший за чорний. І хто намагається вести здоровий спосіб життя, вибирає саме зелений чай, тому що він містить вітаміни й мікроелементи: С, Р, В, РР, фтор, цинк, йод, мідь, марганець.

49

Зелений чай є потужним антиоксидантом і допомагає проти раку, завдяки змісту вітаміну С і катехіну.

Вітамін Р підвищує еластичність і зміцнює стінки кровоносних судин. Зелений чай є відмінним засобом профілактики атеросклерозу, захворювань серця, судин головного мозку, знижує артеріальний тиск.

Фтор, що міститься в зеленому чаї, зміцнює зуби і ясна. Тому рекомендується періодично з метою профілактики карієсу полоскати зуби свіжим завареним чаєм.

Крім того, зелений чай додасть бадьорості й енергії, особливо якщо пити його регулярно вранці, адже у ньому велика кількість кофеїну.

Екстракт зеленого чаю застосовується в косметології завдяки своїй здатності зберігати молодість і красу шкіри, поліпшувати колір обличчя й сповільнювати процес старіння. Екстракт входить до складу багатьох кремів, тоніків, масок, а також шампунів і мила.

Також зелений чай п'ють як засіб для схуднення, тому що він підсилює обмінні процеси й прискорює виведення жиру з організму. 2-3 чашки напою у день допоможуть скинути зайві кілограми. Щоденне вживання зеленого чаю в таких кількостях дозволяє підняти тонус і поліпшити загальний стан організму. Адже  зелений чай сприяє кращому засвоєнню й переварюванню їжі і виводить із організму токсини.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: