Очищення організму травами

Share on Facebook

 
Ще наші далекі предки покладалися на цілющу силу природи, використовуючи для лікування і оздоровлення різноманітні трави. Сьогодні, незважаючи на достаток штучно розроблених засобів, ми все ж не забуваємо наслідувати прабатьків.

59

Комплексні трав‘яні засоби для очищення організму

Комплексні трав’яні засоби включають до свого складу відразу кілька компонентів, що дозволяє їм надавати різноплановий вплив, приводячи в підсумку до єдиної мети, а саме — до виведення з організму всіляких токсинів, продуктів розпаду і шлаків.

Трав‘яний збір для очищення організму № 1

Ромашка, пустирник, пижма, м’ята, насіння льону ,корінь кульбаби, листя сени, кора жостеру, безсмертник, полин

Всі інгредієнти перемішують в рівних пропорціях. Потім 1 ст.л. кошти заливають 250 мл киплячої води, настоюють близько півгодини, проціджують і беруть у проміжках між трапезами (п‘ють настій маленькими ковтками).

Трав’яний збір № 2 (тибетський збір для очищення організму травами)

  • Квіти ромашки
  • Березові бруньки
  • Квіти безсмертника
  • Трава звіробою

Всі інгредієнти перемішують в рівних пропорціях. Настій готують ще ввечері. 1 ст.л. збору заливають 500 мл киплячої води, настоюють 20-30 хвилин, проціджують. Склянку настою випивають перед сном (на голодний шлунок, додавши в нього 1 ч.л. натурального меду. Вранці решту настою підігрівають і випивають за 20-30 хвилин до їди.

Обидва збори відмінно чистять організм, виводячи вапняні і жирові відкладення, підвищуючи працездатність, позбавляючи від головних болів, шуму у вухах і від слабкості. Курс очищення травами — 2.5 місяця. Повторити його можна лише через рік.

Прості трав‘яні засоби для очищення організму

Часом зовсім не обов’язково створювати складні трав‘яні збори, відкладаючи чищення організму на невизначений час лише через відсутність будь-якого інгредієнта. Вам допоможуть трави, які ефективні самі по собі, без додаткових включень. Пропонуємо вам своєрідний хіт-парад цих простих засобів, ефективно очищають організм.

  • Шабельник болотний — це рослина чудово очищає суглоби, зміцнює імунну систему, чистить лімфу і кров.
  • Корінь соняшнику і листя брусниці активно виводять з організму солі, а також перешкоджають утворенню каменів у жовчному міхурі та нирках.
  • Омела біла, а також софора японська надають подібний вплив — вони чистять судини і звільняють організм від органічних і неорганічних відкладень.
  • Листя чорної смородини, листя подорожника, а також кукурудзяні рильця надають комплексний очисний вплив.

Як бачите, природа подбала про наше здоров’я, подарувавши безліч цілющих трав. Обов‘язково користуйтеся цими рецептами здоров’я та очищення — це стане гарантом правильної роботи вашого організму аж до глибокої старості.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: