Молоко допоможе зберегти пам’ять

Share on Facebook

 
Крім того, що молоко допомагає зміцнити кістки й забезпечує організм кальцієм, цей продукт також дозволяє зберегти пам’ять.

Фахівці з Університету штату Мен (США) провели опитування майже тисячі людей віком від 23 років. Чоловіки і жінки заповнювали анкети, вказуючи, як часто вони їдять молочні продукти. Після цього добровольцям запропонували пройти ряд тестів, аби перевірити їх пам'ять, концентрацію уваги й здатність до навчання.

У ході експерименту дослідники з'ясували, що люди, які включали молочні продукти у свій раціон 2-4 разів у тиждень, упоралися із завданнями в п'ять разів краще тих, хто рідко споживав молоко. А найкращі результати у запам'ятовуванні інформації показали люди, які споживають якісь молочні продукти 5-6 разів у тиждень.

Американські вчені вважають, що деякі поживні речовини, які містяться у молочних продуктах, запобігають втраті пам'яті. Крім цього фахівці впевнені, що молочні продукти можуть знизити ризик виникнення серцево-судинних захворювань і підвищення кров'яного тиску, що також є негативними факторами впливу на мозок.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: