Сирі продукти допомагають думати

Share on Facebook

 
Порівняно недавно британські дослідники виявили очевидну перевагу вживання деяких продуктів в сирому вигляді — вони допомагають терпіти біль. І ось нова робота, і нове відкриття.

20

Виявляється, сирі продукти також в значній мірі покращують роботу головного мозку. Насправді оптимальна дієта відіграє величезну роль у питаннях розвитку нашого мислення.

Справа в тому, що на частку мозку припадає близько 20% енергії, споживаної нами протягом дня. Однак, на відміну від нашого організму в цілому мозок може споживати калорії лише в певному балансі білків, жирів, вуглеводів, а також безлічі інших вітамінів і мікроелементів. Якщо ж наша дієта складається з одних тільки гамбургерів, то насичення організму може статися, однак мозок при цьому буде голодувати, і в результаті не зможе виконувати свої природні функції належним чином.

Так або інакше, але для найбільш оптимальної роботи головного мозку, йому необхідно щоб протягом дня в крові циркулювало близько 25 грам глюкози. Вона є практично основним паливом для мислення. Також необхідно наявність жирів омега-3, які беруть участь у розвитку нашого інтелекту в перші роки життя, а згодом є корисними в плані зміцнення мембрани клітин головного мозку. При цьому білків,
жирів і вуглеводів в ідеальному варіанті в нашому раціоні повинно бути порівну — приблизно по 33% — додають дослідники. Всіх цих показників досягти практично неможливо, якщо Ви не вживаєте сирі продукти — головним чином, фрукти, овочі, горіхи, а також всілякі гриби. Вчені відзначають, особливо важливим для головного мозку і нервової системи людини є інозитол — особливий вид вуглеводів, який не створює енергію, подібно цукру, в нашому організмі, але зате здатний модулювати роботу мислення і позитивно впливає на когнітивні процеси.

Джерелом його є авокадо, арахіс, мигдаль і гарбуз, причому знову ж — чим менше впливу в процесі приготування на них виявляється, тим краще. На думку вчених інозитол також захищає нас від найстрашніших хвороб мозку — у тому числі — булімії, панічного розладу, нав'язливо-компульсивних розладів, агорафобії, і клінічної депресії.

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: