Яблучна шкірка нормалізує травлення

Share on Facebook

 

Як стверджують фахівці, вживання яблучної шкірки позитивно впливає на стан шкіри, самопочуття й загальний стан здоров'я.


яблука

Про користь яблук медикам відомо вже давно. Однак нове дослідження команди фахівців Університету штату Монтана показало, що шкірка цих фруктів має чудодійні властивості. Як було встановлено, у ній у великій кількості містяться особливі антиоксиданти, які нейтралізують дію вільних радикалів і запобігають виникненню запальних процесів в організмі. Крім того, у результаті регулярного її вживання в норму приходить робота травної системи.

Як розповів професор Девід Паскуаль, один із провідних авторів дослідження, результати їх з колегами експериментів на лабораторних мишах показали, що сполуки, що входять до складу яблучної шкірки, також здатні впоратися з такими розладами, як запалення кишечнику, виразковий коліт, хвороба Крона й навіть колоректальный рак.

Відповідно, якщо в нормі робота шлунково-кишкового тракту, це позитивно позначається на самопочутті, на стані шкіри й навіть допомагає позбутися вугрового висипу.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: