Вишневий сік корисно пити перед пробіжкою

Share on Facebook

 

Вишневий сік може стати новим спортивним напоєм. До такого висновку прийшли вчені. Вони з'ясували, що люди, які випивають його  перед пробіжкою на довгу дистанцію, відчувають менше болю після навантаження, ніж ті, хто сік не пив.


вишневий сікВчені вважають, що знеболюючий ефект вишневого соку пов'язаний з природним протизапальними властивостями ягоди, викликаними противоокислюючими компонентами (антоціанами), також відповідальними за яскраво червоний колір плоду.

За даними дослідження, 60 здорових дорослих у віці від 18 до 60 років, які випивають по 300 грамів вишневого соку двічі на день протягом тижня перед бігом на довгу дистанцію, повідомили про зменшення рівня болю на два пункти, що є клінічно значущим показником.

Хоча для повного розуміння ефекту вишневого соку потрібно більше досліджень, перші знахідки, представлені на конференції Американського коледжу зі спортивної медицини (Американський коледж спортивної медицини) в Сієтлі вказують на те, що вишня може замінювати стандартні препарати, що використовували бігуни для пом'якшення запалення після навантажень.

Все більше даних говорить про те, що вишні здатні зменшити запалення, пов'язані із захворюваннями серця, артрит і навіть допомогти в підтримці м'язової сили у хворих, що страждають хронічними болями.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: