Щоб відтягнути появу сивого волосся, збагатіть своє меню

Share on Facebook

 

Сивина – аж ніяк не супутня віку ознака, вона може в будь-якому віці. Причини – найрізноманітніші. На першому місці – фактор спадковості.


сивина

Появу сивих пасем провокують і стреси, і переживання, і приймання певних сильнодіючих ліків, і навіть ультрафіолетові промені, адже сонце дуже пересушує волосся, через що воно може втратити свій пігмент.

Деякі фахівці вважають, що причиною ранньої сивини можуть бути й порушення роботи деяких органів, а також дієти, що провокують нестачу необхідних вітамінів й мікроелементів.

Щоб відтягнути сивіння, варто збагатити меню. Дуже важливі мідь і цинк, тож їжте горіхи, абрикоси, банани й виноград, помідори й огірки, сир і яблука, вишню й чорницю. Не забувайте про чай із шипшини, гарбузові страви, морепродукти, рис, житній хліб і пшеничну кашу.

Варто регулярно проводити спеціальні процедури для сивого волосся – втирати в коріння чистий сік вишні, абрикоса, малини, капусти. Добре обполіскувати сиві пасма кропив'яним відваром.

До речі, поширена думка, що якщо вирвати сиву волосину, то на її місці з'явиться уже кілька сивих волосків. Єдина причина, через яку не варто виривати сиве волосся, – це той факт, що на місці вирваного виросте сиве волосся, яке буде жорсткішим і міцнішим за попереднє.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: