Печиво, булочки і кекси збільшують ризик розвитку раку матки

Share on Facebook

 

Печиво, булочки та кекси, опиняючись в раціоні жінки три рази в тиждень, збільшують ризик розвитку раку матки на 33%. Якщо солодка випічка виявляється на столі частіше, ризик підвищується до 42%.


417До таких висновків прийшли вчені з Каролінського інституту в Стокгольмі.
У дослідженні взяли участь більше 60 тисяч жінок. У період з 1987 по 1990 рік вони відповідали на питання про дієту, спосіб життя, вагу і загальний стан здоров'я. Через десять років вони знову відповіли на запитання з приводу раціону.
У 2008 році вчені зіставили відповіді на питання з даними медичних карт жінок, звертаючи особливу увагу на записи, що стосуються раку тіла матки. Цей вид злоякісної пухлини займає друге місце серед ракових новоутворень у жінок, поступаючись за частотою лише раку молочної залози.
З 61226 добровольців, які взяли участь у дослідженні, рак був виявлений у 729 жінок.
Дослідники також з'ясували, що ризик розвитку раку різко збільшується у тих жінок, які в добу споживають солодощі, еквівалентні 7 чайним ложкам цукру. Вчені припустили, що цукор може провокувати викид інсуліну, який, у свою чергу, стимулює зростання ракових клітин ендометрії.
При цьому дослідники прийшли до висновку, що варення, мармелад, солодкі прохолодні напої не збільшують ризик розвитку злоякісних утворень.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: