Сіль шкодить не тільки серцю, а й руйнує пам'ять

Share on Facebook

 

Канадські вчені прийшли до висновку, що сіль не тільки провокує підвищений тиск і збільшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, але також призводить до зниження пізнавальних здібностей у людей похилого віку.


418Підсумки дослідження вчених з Університету Торонто були опубліковані в журналі Neurobiology of Aging.

Протягом трьох років вчені з Університету Торонто спостерігали за 1.200 добровольцями віком від 67 до 84 років і прийшли до висновку про наявність зв'язку між споживанням солі, сидячим способом життя і когнітивними розладами.
Дослідники відзначили, що добровольці, що люблять "солоненьке" і проводять багато часу біля телевізора, з часом стали гірше справлятися з тестами на пам'ять. При цьому у їхніх однолітків, які продовжують вести активний спосіб життя і обмежують себе в солоному, не спостерігається зниження когнітивних здібностей.
Дослідники підкреслюють важливість свого дослідження, так як більшість людей середнього та старшого віку ведуть малорухливий спосіб життя, проводячи вільний час за комп'ютером або біля телевізора, і віддаючи перевагу готовим продуктам або напівфабрикатам, що містить велику кількість солі.
Згідно з рекомендацією канадських дієтологів, добова норма для осіб старше 14 років не повинна перевищувати 2300 мг. При цьому багато учасників експерименту повідомили, що вони в день з'їдають близько 8 мг солі, тобто в чотири рази більше норми.
Для того, щоб зберегти пам'ять і здатність до навчання у "золотому віці", фахівці рекомендують відмовитися від консервованих продуктів, ковбас і сосисок. При цьому включити в раціон більше свіжих овочів і фруктів.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: