Здорове харчування – здоровий організм

Share on Facebook

healthy

Наш організм формується з того, що ми їмо і п’ємо. Саме говорять: «Ти є тим, що ти їси». Ми часто не замислюємося над тим, що ми нашвидкоруч закидаємо у свій шлунок, аби втамувати голод і далі обертатися у вирі життя. Але коли залити поганий бензин у машину, то відразу помітно, як вона погано працює. Так і наш організм: яке пальне – така і працездатність.

 

Давно відомо, що організм (від лат. слова – засвоювати) краще засвоює органічні речовини, а неорганічні – частково виводяться, а частково накопичуються і «зашлаковують» організм. Тому дуже важливим є харчування якісними, натуральними, бажано сертифікованими органічними продуктами.

Кожен про це знає; газети, телебачення про це звітують: незлічимі токсичні (отруйні) речовини навантажують довкілля і загрожують нашому здоров’ю. Загазованість, залишки пестицидів та інсектицидів ми не можемо повністю видалити з продуктів. Ми часто не знаємо, що купуємо та споживаємо. Супермаркети перенасичені півфабрикатами, продуктами з «хімією», соками з концентратів. Хіба помідор у січні-лютому має смак справжнього помідора? Або полуниця в березні, яка хрумтить, наче яблуко? Тут аж просяться слова однієї бардівської пісні: «Переваривая яды, мы очищаем шар земной». А що вже говорити про любителів макдональдського харчування!

Висновки напрошуються такі: «Наше здоров’я – в наших руках» або також: «Здоров’я споживачів – у руках виробників», ну а вже потім: «Здоров’я хворих – у руках лікарів».

Важливими органами виділення є печінка, нирки, легені, шкіра, кишківник. Останній особливо відповідальний за імунну систему. Велике значення має зміцнення нашої імунної та видільної систем для покращення опірності організму проти токсинів та захворювань.

Однією із проблем на сьогоднішній день є самоотруєння організму із кишківника. Негативна дія токсинів повільна і малопомітна, тому не відразу можна знайти «корінь проблеми» тривалих хронічних захворювань (ревматизм, атеросклероз, онко, алергії та ін.), які важко піддаються лікуванню і дедалі більше позначаються на якості життя. Причини більшості хронічних захворювань досі невідомі, проте фактично кожне таке захворювання слід розглядати як наслідок дії екзо- та ендотоксинів. Чи доводилося вам відчувати, що з вашим організмом щось не так? Наче і не хворі, але сили не ті, сонливість, швидка втома, ніщо не тішить. Нині модно це називати синдромом хронічної втоми. А насправді це ознаки аутоінтоксикації (самоотруєння) із власного кишківника, очищення якого треба здійснювати регулярно. В домашніх умовах можна проводити очисні клізми, «сліпі» зондування за допомогою меду і теплої грілки на правий бік для очищення печінки, в результаті чого покращується жовчовиділення. Але, звичайно, це краще робити в санаторно-курортних умовах за допомогою гідроколонотерапії (апарат для промивання кишківника), дуоденального зондування, мануальної терапії органів травлення за системою австрійського доктора Франца Майєра (The Dr. F.X. Mayr Therapie).

Дбайте про своє здоров’я! Не заощаджуйте на основному багатстві! Харчуйтеся правильно і періодично оздоровлюйтеся!

 

 

Ірина Ніщета,

д-р мед. наук 


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 07-08 (09)' 2010

Коментарі (1)
1Понеділок, 16 січня 2012, 20:30
анна климова
прикольно

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: