Вишневий сік допоможе заснути

Share on Facebook

 

Якщо ви вночі перевертаєтесь з боку на бік і не можете заснути, то не поспішайте звертатися до лікаря за рецептом на снодійне. Можливо, вам допоможе звичайний вишневий сік.


вишневий сік

Дослідники з британського Університету Нортумбрії з'ясували, що регулярне вживання вишневого соку позитивно впливає на якість сну. Цей тип соку істотно збільшує рівень гормону мелатоніну в організмі. Як відомо, мелатонін регулює процеси сну.

Відкриття учених може стати в нагоді мільйонам людей, які страждають від безсоння або розладів сну. У ході дослідження 20 здорових добровольців двічі на день протягом тижня пили або по 30 мл вишневого соку, або таку ж кількість "соку" плацебо, тобто підфарбованої води. До і після цього періоду вчені взяли аналізи сечі у всіх добровольців, щоб визначити рівень мелатоніну.

Цей природний гормон в значній мірі впливає на природний цикл сну і неспання людини. Також на період дослідження всі учасники носили на руках спеціальні індикатори активності, які дозволяли моніторити зміну циклів сну і неспання. Нарешті, всіх попросили вести щоденник із докладним описом всього, що стосувалося до сну.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: