Творог багатий білками, що легко засвоюються

Share on Facebook

 

Сир – універсальний продукт. Традиції вживання сиру різні в різних народів. Його їдять солоним, змішаним із молоком або зі сметаною, вершками, ягодами, медом і навіть вином.


творог, білкиЩо стосується поживної цінності, то сир – унікальний продукт. Він перевершує всі молочні продукти за вмістом  білка й ступенем його засвоєння.

Білки в складі сиру легко розщеплюються на амінокислоти: триптофан, метіонін, холін та інші, необхідні організму людину. Саме через легке засвоєння такий ситний продукт як творог рекомендується дітям, людям похилого віку й пацієнтам, що відновлюються після хвороби.

Сир – один із небагатьох продуктів, рекомендованих при хронічних захворюваннях органів травлення, тому що він не підвищує кислотність і не подразнює слизову шлунку.

Творог містить зовсім небагато жирів (менше, ніж у більшості твердих сирів) – ідеальна комбінація для тих, хто прагне збільшити м'язову масу або зменшити об’єм талії. Енергетична цінність 100 грамів сиру – від 90 до 230 ккал залежно від жирності, а вміст білка навіть у знежиреному сирі доходить до 28%.

Коментарі (1)
1Вівторок, 14 жовтня 2014, 19:44
Viktor
нема такого слова "Творог". це калька з російської. правильно казати - сир.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: