Офісним працівникам потрібно їсти груші

Share on Facebook

 

Робота в офісі тільки на перший погляд здається простою і легкою. Тому що в медиків уже навіть з’явився термін «офісні хвороби», серед яких особливо виділяються проблеми з нервовою системою. А саме: хронічна втома, депресія, безсоння й нервові розлади.


груші

Щоб запобігти їхньому розвитку, медики рекомендують більше часу приділяти профілактиці. І навіть якщо в офісних працівників немає часу на прогулянки під осіннім сонечком або на повноцінний обід у найближчому ресторані, можна скористатися простим способом для зміцнення здоров’я. Наприклад, приділити більше уваги корисним овочам і фруктам, яких зараз на ринку є великий вибір.

І для початку варто приділити увагу грушам. Як розповіла дієтолог Ганна Мошкіна: «У цих фруктах є багато вітамінів, у тому числі й вітаміну С. А харчові волокна, якими багаті груші, це найбільш ефективний природний детоксикатор травної системи. М’який проносний ефект, який вони забезпечують, дозволяє почистити організм, повернувши шкірі чистоту, а очам блиск. І звичайно ж, ці фрукти насичують миттєвою енергією, яка так необхідна працівникам офісів».

Дієтолог рекомендує з’їдати не менше двох груш у день хоча б протягом місяця-двох. Однак перш ніж вводити їх у раціон, слід пам’ятати, що їх треба їсти за правилами, щоб не нашкодити собі.

Нагадаємо, сидячий спосіб життя призводить до розвитку діабету, серцево-судинних захворювань і появи зайвої ваги. А недавно вчені з Королівського коледжу довели, що такий спосіб життя прискорює старіння організму.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: