Біг сприяє омолодженню організму

Share on Facebook

 

Канадські фахівці довели: від проблем зі здоров'ям і старінням втекти можна, пише The Vancouver Sun.


біг

Давно вже відомо, що регулярні тренування подовжують життя людині. Це підтверджує і дослідження Університету Макмастер в Гамільтоні.

Експерти спеціально створили мишей, генетично запрограмованих до прискореного старіння. Їх змушували бігати на біговій доріжці протягом 45 хвилин по три рази на тиждень. Через п'ять місяців миші, всупереч очікуванням, виглядали помітно помолоділими і цілком активними, як дикі звірі, які не пройшли ніякої генетичної мутації. А от миші з мутацією з контрольної групи, яка не тренувалася, старіли прямо на очах, втрачаючи активність та інтерес до життя. Той факт, що старіння загальмувалося, наочно демонстрував і аналіз тканин та органів гризунів.

Керівник наукової роботи доктор Марк Тарнопольський впевнений: весь секрет криється в простоті. Ті навантаження, що отримували лабораторні миші, може дозволити собі будь-яка людина, не має яких-небудь хронічних захворювань. Крім тренування м'язів, біг омолоджує мозок, шкіру, волосся, органи статевої системи, нирки, печінку і селезінку.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: